Доню моя.. Моя доросла доню… Послухай мене. Я закохувалася, виходила заміж, вагітніла, народжувала і відпускала дітей у світ. Вчилася зцілювати дотиком, любити й берегти те, що маю. Я розривала зв’язки, розлучалася, втрачала дорогих мені людей, залишалася самотньою на Різдво і зустрічала нове кохання. Щоб знову й знову бути там, де бажаю опинитися кожній жінці – в обіймах справді свого чоловіка, якого шукала пів життя. Я проживала це мудрішою, оновленою, вдячною…

Можливо, всі випробовування були потрібні, зокрема, й для того, щоби зараз, коли ти сама стала жінкою, я могла поговорити з тобою, підтримати в моменти розгубленості, важливих рішень, сумнівів. Навіть якщо ти зараз мене не зрозумієш – нічого, з часом…

Ти запитаєш: що ж найголовніше у щасливих стосунках? Я відповім: так, кохання, так, вдячність, так, сила, щоб разом здолати усе. Але ще – тиша. Тиша, моя дівчинко. В тиші народжується важливе.

Своїм серцем, руками, розумом ти будеш створювати свій світ, наповнювати й облаштовувати. Ти маєш право сміливо покинути, змінити, зруйнувати те, що не сподобається, перебудувати або почати все знову. Це корисне вміння, але, знаєш, революції потрібні не завжди.

Іноді важливіше зберігати мовчання. Висловлювати те, що відчуваєш, легким дотиком руки, рухом тіла. Не рубати з плеча, а спостерігати – за своїми переживаннями, за зміною ситуації. Стосунки – це жива матерія. Інколи нічого не робити – це краще, що ти можеш зробити.

Пам’ятай, що всі відповіді на твої питання вже є – вони в тобі

У твоїх відчуттях, інтуїції. Слухай себе частіше. Жоден новий досвід, який доведеться тобі прожити, тебе не вб’є, адже ти пережила попередній. Ти будеш «помирати» й відроджуватися не раз, тому боятися вже просто смішно.

За зимою завжди приходить весна, повір мені, доню

Вчись не чіплятися за зовнішнє

Вчися помічати, як твій внутрішній стан здатний змінювати світ навколо. Дуже часто для здійснення великих задумів потрібно докладати не так зовнішні, як внутрішні зусилля.

Будь дбайливою до себе

Ти маєш право на свої почуття і на те, щоб їх висловлювати, не тримати в собі. Але не суди про ситуацію за коротким відрізком часу. Дивись глибше сьогочасної гіркоти. Вона мине, і головне те, чому вона тебе навчить, куди спрямує, від чого вбереже.

Читайте також: Як формувати відносини мам та доньок: 7 життєвих підказок

Нехай твої очі не тьмяніють

Будь-який досвід у стосунках, у шлюбі, у житті загалом – це крок до того, аби бути мудрішою, людянішою, а не розчарованою та втомленою. Занурення в буденність може здаватися монотонним, нудним, але май терпіння долати такі етапи. Вони даються не просто так – спробуй зрозуміти, для чого.

Знай, що в тобі живе мудрість жінок нашого роду, усіх часів

Якщо колись ти почуватимешся самотньою, наляканою, розгубленою, підійди до дзеркала, подивися у свої очі й – далі, всередину, глибше свого відображення… Ми всі тут, жінки твого роду. Ми завжди були й будемо в тобі, наповнюючи підказками, впевненістю і спокоєм. Ти одна з нас. Нічого не бійся – ми з тобою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: