«Art of Clip» – виставка брошок унікальної колекції Дому високого ювелірного мистецтва Van Cleef & Arpels працюватиме в Києві вперше і не абиде, а в Національному художньому музеї України. Вона триватиме з 3 по 28 лютого.

Ця експозиція дозволить простежити розвиток декоративного мистецтва і моди XX століття на прикладі знакових витворів Дому Van Cleef & Arpels. Серед них – довге кольє Alhambra та емоційно забарвлена колекція Pierres de Caractère з коштовного каміння, а також заворожуючі ювелірні та годинникові колекції майстрів Mains d’Or – фахівців майстерень Дому Van Cleef & Arpels.

Кращі друзі дівчат

Броші, представлені на виставці Art of Clip», відображають всі напрямки в мистецтві, котрі лишили беззаперечний слід у художній спадщині Заходу та Сходу: ар-деко, абстракціонізм, орієнталізм, оптичне мистецтво…

Броші визначали стиль одягу та манеру поведінки. Їх носили на відкладному комірі або в ділянці декольте плаття, ними також прикрашалися паски або застібки дорогоцінного несесера Minaudière, а найвідважніші модниці доповнювали брошками черевички та зачіску. Ці звичні, але такі виразні коштовні аксесуари стали улюбленими прикрасами, котрі дами зберігали та передавали своїм донькам.

До речі, на виставку радимо йти саме з доньками – разом провести час, помилуватися вишуканими речами і зануритися в цікаву ювелірну історію.

Кольє Barquerolles Lion, 1971 р. Трансформується у два браслети, брош та підвіску Жовте золото, смарагди, діаманти, Ентоні Фальконе © Van Cleef & Arpels SA
Запам’ятовуйте! Виставка «Art of Clip»:
  • дати проведення: 3 – 28 лютого;
  • час роботи: середа, четвер, неділя – з 10:00 до 18:00, п’ятниця – з 12:00 до 20:00, субота – з 11:00 до 19:00, понеділок, вівторок – вихідні дні.
  • місце проведення: Національний художній музей України.