Діло до тіла: як підтягнути шкіру і фігуру без спортзалу
5 "лінивих" косметологічних процедур проти зайвої ваги, целюліту і розтяжок
5 "лінивих" косметологічних процедур проти зайвої ваги, целюліту і розтяжок
Важливість спортзалу, звісно, ніхто не заперечує – навпаки, грамотні фізичні навантаження потрібні, і будь-які косметичні процедури їх лише посилять і покращать. Але… давайте чесно: не у всіх є час на спортзал, не кажучи вже про любов до нього 🙂 Але у багатьох є целюліт, розтяжки, дряблість шкіри, яку тренажерами не підтягнеш, і є бажання, щоб цього всього не було. Навіть ті, в кого все добре з самооцінкою і хто не комплексує з приводу «апельсинової шкірки» чи «смужок» на попі, все одно із задоволенням би позбулися таких “особливостей”. Хтось намагається позбутися: на екзекуційних антицелюлітних масажах, після яких всі стегна і ноги в синцях, кремами, від яких толку мало, чи годинами на бігових доріжках, більш-менш дієвий варіант.
Але є ще дієвіші способи і зовсім не екзекуційні – салонна косметологія тіла. Самі б не знали, якби зараз, після карантинних малорухомих місяців, не помітили, як буквально за один сезон сидячої роботи змінився наш «низ». Тіло стало наче тісто, не пружне, стегна морхлі, ще й варикоз з’явився. З цим захотілося щось зробити, і ми звернулися до відомого косметолога-дерматолога, власниці косметологічного центру KeyMed by dr.Kobets Тетяни Кобець.
За словами Тетяни Кобець, це типова проблема багатьох україночок, котрі більшу частину дня проводять в офісах, малорухливо. Від цього лімфа застоюється, обмінні процеси сповільнюються, кровообіг погіршується, м’язи і шкіра втрачають тонус і, відповідно, з’являється целюліт і отой тістоподібний вигляд. Він може виникнути й після різкого схуднення чи пологів, і це теж типова проблема наших жінок. Але всьому можна зарадити за допомогою косметологічних процедур.
На жаль, більшість знає лише про «дідівські» процедури – екзекуційні способи боротьби за гарне тіло: ті ж антицелюлітні масажі чи виснажливі тренажери. Але ж наука не стоїть на місці, нагадує Тетяна Кобець, і косметологія теж. Є процедури, які корегують фігуру, покращують шкіру безболісно і буквально з першого сенсу. Попри поширену думку, вони не коштують шалені гроші, а в перерахунку на жіночі витрати цілком посильні: інколи краще замість чергових джинсів витратитися на курс догляду за тим самим «низом», щоб потім не соромно було вийти навіть без джинсів. Так, власне, вирішили й ми і протестували аж п’ять «лінивих» процедур.
Для чого робиться. Міостимуляцію ми сміливо назвали «лінивим фітнесом». Вона врятує при дряблій шкірі, підтягне фігуру, відновить тіло після пологів, зменшить целюліт і жирові “балкончики” на талії і стегнах, збільшить недостатню м’язову масу. Її також «прописують» тим, кому заборонені фізичні навантаження, а хочеться тримати себе у формі. Міостимуляція здатна – не повірите – збільшити вагу м’язів на 50% і «прокачати» навіть ті, які не задіяні при звичайних фізичних вправах.
Як робиться. Лягаєш. До тіла чіпляють спеціальні пластинки, через які подається низькочастотний імпульсний тік. М’язи сприймають його як імпульси нервової системи і скорочуються, принцип такий самий, як під час тренування. Тільки замість навантаження відчуваєш легке, але цілком комфортне поколювання. Ефект є вже після першої процедури – контури тіла стають чіткішими, фігура наче стрункішає. Якщо пройти бодай 10 сеансів, то про тренування можна забути на півроку.
Ціна: 300 гривень за одну процедуру.
Для чого робиться. Пресотерапія рекомендована не лише тим, хто хоче накачати прес:). Власне, сам прес вона не накачає, але підтягне тіло і помітно тонізує м’язи. Ще вона добре зменшує варикоз, целюліт, набряки ніг. Це такий пасивний лімфодренажний масаж, а без нього боротьба за струнке тіло малорезультативна.
Забувати дбати про себе не варто, адже це входить у звичку. Маємо 4 дієві способи, як позбутися поганої звички – і нехай турбота про себе відтепер стане вашою правильною звичкою на довгі роки.
Як робиться. Теж лягаєш, на ноги і стегна одягаються «манжети», схожі на надувний комбінезон. Туди апаратом подається стиснуте повітря, яке м’яко, ритмічно і хвилеподібно «масує» тіло. 45 хвилин релаксу. Можна заснути, прокинутися і побачити перший результат – ноги справді стрункішають, попа підтягується. Пресотерапію можна робити хоч щодня, але для тривалого і добре помітного ефекту потрібен курс 5-8 процедур.
Ціна: 200-400 гривень за одну процедуру.
Для чого робиться. Процедура допомагає розчіпляти жирову тканину, моделює контури тіла, корегує локальні скупчення жирових відкладень («вушка» на стегнах – знайоме?), зменшує целюліт, розтяжки, підтягує шікру, знімає травматичні набряки і м’язові спазми.
Якщо ви знаєте, що косметологічні процедури необхідні, але тільки постійно збираєтеся розпочати відвідувати косметолога, то радимо вам прочитати статтю про синдром крісла-гойдалки.
Як робиться. Чимось схоже на те, як ставлять банки. В них відбуваються якісь чарівні фізично-елетроімпульсні процеси. І вже за годину (так, всі процедури для тіла займають час) тіло відновлює пружність, шкіра стає помітно еластичніша, навіть розтяжки одразу трошки бліднуть. Для суперефекту варто пройти мінімум 8 процедур не рідше двох раз у тиждень.
Ціна: 700 гривень за одну процедуру.
Для чого робиться. Спокусливо звучить, правда, – віски-пеленання?) Віски тут направді не використовують, так називають спеціальні косметичні лосьйони. Їх аж вісім: з водорослів, з гарячою або холодною сіллю Мертвого моря, з квітів гіркого апельсину, з квітів рози, з ікрою та зеленим чаєм, з женшенем та ехінацеєю, з льодяним лосьйоном, з центеллою азіатською. Кожен лосьйон має своє призначення: корекція фігури і зниження ваги, очищення, вітамінізація або омолодження шкіри, стимулювання її дренажної функції, антицелюлітний ефект.
Як робиться. Це, по суті, вологе обгортання: тіло ретельно огортають просякнутими лосьйоном широкими «бинтами». Лежиш так хвилин сорок, а шкіра насичується різними корисностями і дуже покращується на вигляд. Фігура теж, особливо внутрішній бік стегон і рук, коліна, попа. Але не за одну процедуру – потрібно все-таки кілька.
Ціна: 600-700 гривень за одну процедуру.
Для чого робиться. Процедура, фактично, заміняє місяці качання пресу і присідань:) Живіт, сідниці і верхня частина ніг помітно підтягуються вже після однієї процедури і ефект наростає протягом 2-3 тижнів. Після 2-3 процедур можна на півроку забути про потіння у фітнес-залі 🙂 Дуже підходить для відновлення форми після пологів, зменшення розтяжок, зменшення об’ємів і особливо тим, у кого справді нема часу чи сил на регулярні фізичні навантаження.
Як робиться. Процедура схожа на… сонну годину 🙂 Триває приблизно стільки ж в залежності від кількості оброблювальних зон. Лягаєш, розслабляєшся, а косметолог проводить по проблемних ділянках спеціальним апаратом Viora. Він діє на шкіру радіохвилями, які локально і контрольовано прогрівають тканини до 42 градусів. Це запускає їхню природну реструктуризацію, омолодження і підтяжку. Тепло посилює розпад жирових накопичень і антицелюлітний ефект. В ідеалі краще зробити комплекс з 4-6 процедур з інтервалом одна раз в місяць.
Ціна: від 1500 гривень за одну зону.
Як бачите, паняночки, щоб привести тіло і шкіру в форму, не потрібні надзусилля чи страшні витрати. Потрібне бажання доглядати за собою. Зокрема, й за такою важливою частиною, як груди. Чи знаєте ви, що їхній апетитний вигляд пусують не лише перепади ваги чи годування, а й неправильно підібрана білизна. Спеціально через це написали статтю: Як підібрати бюстгальтер: 5 типових жіночих помилок – вам буде корисно!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: