Якби не робили цей огляд, то й не знали б, що таке це монокіні і трікіні – лікбез зробили нижче 🙂 Жалкуємо, що за півтора роки – з часу, коли ми вперше робили такий огляд – з десяти українських брендів купальників і пляжного одягу залишилося лише шість. Найстійкіші і, сподіваємося, найякісніші, а це заслуговує на нашу підтримку покупками. Можливо, додалися нові бренди – якщо знайдемо такі, то додамо обов’язково.


Hot&Wet swimwear

Спеціалізуються, переважно, на суцільних купальниках – так званих монокіні: це силуетні фасони, схожі на грації та комбідрези. Бренд пропонує на шнурівці, з кумедними надписами, з асемитричними вирізами. Роздільні купальники теж є: з пелеринами замість бретельок, з високими плавками, з ліфом-бандо.


Flirt&Tan

Називають себе «магазин купальних костюмів» і пропонують ну майже костюми – в таких можна й у приморському барі посидіти і на пляжну вечірку сходити. Є однотонні (навіть під золотий атлас з бусами на поясі), є з малюнками (наприклад, з диснеївським кроликом), є й насичено-строкаті.


Lilu&Krushani

Шиють одяг для спорту і пляжу, зокрема, й купальники. Люблять коштовний декор: чашечки з бісером, бусинами, тканини з переливами і блиском, в паєтках, трусики і ліфи з пелеринами, розрізами і вирізами. Так щоб вийти на пляж, і всі ахнули від подиву та краси 🙂

До речі, історія виходу в бікіні: «Діви сонця»: як з’явилися конкурси краси, вихід у бікіні і «Міс висока мораль»


Anabel Arto

Це такий собі гігант купальників і одягу для пляжу: безліч кольорів, стилів, колекцій – остання, скажімо, називається «Сонячний поцілунок». Мають навіть «вечірні» варіанти: з вишивкою, застібками-брошами, перфорацією, візерунками. У них же дізналися про новомодні фасони: купальник-танкіні з приталеним довгим топом та плавками і купальник-трикіні – це поєднання плавок, ліфу і топу, часто з бретелькою навколо шиї.


DARI CO

Марку створила дизайнерка Дар’я Коваль, пропонує мінімалістичні, але стильні фасони. Здебільшого шиє маленькими серіями і на замовлення. Дає своїм фасонам назви, з останіх – Amelie, Lifeguard, Nikita.

Може вам потрібно: 8 кращих українських виробників постільної білизни


Loves swimwear

Марка займається пляжним одягом сім років і відкрила повноцінний онлайн-магазин купальників. Гарантує якість тканини, яка не вигорає, не сідає. Має як класичні спортивні купальники, так і провокативно-відкриті – кому що до вподоби.

То що, відкриваємо купальний сезон? 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: