Загуглити рецепт, вписавши потрібну назву у пошуковому рядку, ‒ це, дівчата, вже минуле сторіччя і лише один, найпростіший, інструмент «кулінарного Google». Виявляється, він має ще вісім класних додатків і функцій, які допоможуть у приготуванні чогось смачненького і зроблять процес приємнішим і зручнішим.

Пошук рецептів одразу через YouTube

Так ви отримаєте не текстові описи страви, а добірку відео з наочними покроковим приготуванням. Це дуже полегшує процес для недосвідчених кулінарок, а також коли готуєте страву вперше.

Вбудований перекладач рецептів

Часто цікаві рецепти можна знайти на іноземних сайтах. Навіть не володіючи англійською, французькою чи іспанською, ви зможете легко зрозуміти сенс ‒ в Google Chrome є вбудований перекладач, який швидко перекладе потрібний перепис просто на сторінці сайту, де ви його знайшли.

Конвертатори одиниць виміру

Google легко допоможе перевести одну міру ваги або об’єму в іншу. За допомогою пошуку можна одразу отримати швидкі відповіді ‒ коротку інформацію на запит нижче пошукового рядка без необхідності заходити на сайти: калькулятор, конвертер одиниць виміру, кількість калорій. Ви навіть можете голосом встановити таймер на певний час.

Пошук продуктів поруч з вами

Ви зібралися готувати, скажімо, кіш зі шпинатом і бринзою, а бринзу забули купити. Карти Google допоможуть знайти найближчі магазини, де можна купити цей продукт. Для цього в пошуку на Картах введіть або скажіть голосом “купити бринзу поруч”, і ви побачите на мапі найближчі магазини, де вона продається.

Ця пошукова функція особливо буде в нагоді в незнайомому районі

Розпізнавання незнайомого продукту

Якщо вам на очі потрапив незнайомий продукт, ідентифікуйте його через додаток Google Об’єктив. Наведіть камеру на об’єкт, і додаток визначить, що саме перед вами – навіть відрізнить петрушку від кінзи, перевірено. Google Об’єктив також вміє перекладати тексти в режимі реального часу, знаходити інформацію про місця та об’єкти навколо вас.

Музика для настрою і приготування

Цей інструмент вам особливо сподобається: плейлист або радіостанція Music for cooking на YouTube Music. Або ж знайдіть свою улюблену пісню і з меню, що випадає, виберіть функцію “Увімкнути радіо” ‒ YouTube Music автоматично підбере вам схожі пісні.

Власний записник рецептів

Зберігати всі цікаві рецепти в одному місці допоможе функція “Колекції” в додатку Google на смартфоні. Функція дозволяє створювати тематичні колекції з посилань, фото або відео і отримувати швидкий доступ до потрібної інформації. Доступ до своїх колекцій можна отримати і на комп’ютері, відкривши сторінку www.google.com/collections.

Список покупок

Google Keep ‒ зручний додаток для створення заміток. Записуйте ідеї і плани, складайте списки покупок і отримуйте своєчасні нагадування. Ви можете сфотографувати рецепт або документ, щоб потім швидко знайти знімок в Google Keep.