Вільні светри, пальта, жакети, сукні повернулися в магазини, напрошуючись і в наші шафи. Але більшість з нас не ризикує в них вбратися, хоч і хочеться, коли дивишся, як стильно такі речі сидять на «стрітстайлівських» дівчатах. Боятися оверсайзу не варто, запевняє наш консультант, стиліст і власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні. Незважаючи на об’ємність, він візуально вас не збільшить. Навпаки, такий одяг вдало приховує недоліки фігури і навіть додає стрункості. Якщо, звісно, правильно його обирати і поєднувати.


Одягайте за раз не більше однієї речі оверсайз і тільки з вузькими речами

Спідницею-олівцем, джинсами-скіні, брюками-«цигарками». Таке «протиставлення» врівноважує силует і робить вас ніби тоншими.


Поєднуйте оверсайз з аксесуарами і прикрасами чітких форм

Прямокутною сумкою, взуттям з вузьким носком, довгими сережками чи чоловічим годинником. Великуватий одяг виглядає дещо неформально, «розслаблено», тому безформні лінії (на кшталт м’якої сумки чи рюкзака) лише підсилять таке враження, аж до певної недбалості.


Одяг оверсайз рятує тих, у кого фігура «яблуко» чи «прямокутник»

Вільні сукні, светри, сорочки сховають ці особливості статури. Але якщо у вас масивний верх (великі груди, широкі плечі), то з таким фасоном треба бути обережною, щоб не перетворитися на ходячий квадрат. Невисоким дівчатам оверсайз бажано носити з взуттям на підборах, аби не бути схожою на дівчинку в одежі старшої сестри.)

Серед речей українського бренду Pani Fani можна знайти для себе чудові варіанти оверсайз від 46 до 60 розміру, які доповнять ваш стиль.

Експериментуйте, дівчата: почніть наодинці біля дзеркала з чоловіковими светрами та жакетами – це ж той самий оверсайз. До речі, такі речі класно дивляться зі спідницями-пліссе: зібрали тут вдалі приклади і поєднання.

Фото з відкритих джерел.