Знебарвлення волосся

Знебарвлення (освітлення) – популярна процедура, на яку наважуються жінки різного віку. Буває, що натуральні брюнетки з часом починають мріяти перетворитися на білявку. Варто розуміти, що знебарвлення – це втручання у структуру волосся. Якщо не використовувати професійні знебарвлювальні засоби, можна нашкодити  волоссю, і відновити його до первісного стану буде складно.

Що таке знебарвлення волосся?

Колористика – широка галузь, яка не обмежується лише фарбуванням. Нерідко стилісти готують базу для подальшого нанесення пігменту, що вимагає знебарвлення волосся. Це технологія видалення кольору. Ефект освітлення залежить від того, натуральний у вас колір чи пофарбований.

Позаяк процедуру не можна повторювати щодня, то процес знебарвлення може займати тижні. Шкіра голови має відпочити від хімічного впливу. Після першого знебарвлення слід очікувати на волоссі коричневий або червоний пігмент.

Домогтися бажаного результату можна через тонування. Знебарвлення краще проводити в перукарнях, де стиліст, враховуючи структуру вашого волосся, проведе дбайливе фарбування, використовуючи якісні продукти.

В Україні препарати для фарбування замовити можна в інтернет-магазині TOTIS Hair. В асортименті якісні матеріали, завдяки яким корекція фарбування знадобиться лише через півроку.

Як підготувати волосся до знебарвлення?

Знебарвлення може погіршити стан локонів, тому важлива правильна підготовка. Перед знебарвленням рекомендується почекати 3-4 місяці після процедури. Це дозволить волоссю регенеруватися й уникнути серйозного пошкодження. За кілька тижнів до освітлення варто зміцнити прядки та зробити їх зволоженими й насиченими. Це дасть змогу зменшити шкоду при тонуванні і отримати яскравий відтінок.

Основні способи знебарвлення волосся

Протягом багатьох років найчастіше колір змінювали за допомогою перекису водню, який ефективно освітлював пасма, але водночас пошкоджував. Нині, як у салонах, так і під час домашнього фарбування використовуються фарби, які впливають на структуру волосся, але не так сильно її пошкоджують, як перекис. Найбільш ефективні та безпечні способи знебарвлення волосся:

  • крем-фарби. Це безпечний засіб знебарвлення, оскільки до їхнього складу входять спеціальні олії та компоненти, що доглядають за локонами. Фарбувальна речовина м’яко впливає на волосся і шкіру голови.
  • пудра. Один з найкращих продуктів для освітлення темних локонів. Професіонали в салонах використовують пудри разом з комплексами для стійкого результату і пом’якшення впливу освітлювача.
  • окислювач. Є чотири концентрації окислювача для фарби на вибір. Який відсоток обрати залежить від того, наскільки ви хочете освітлити волосся. 6% достатньо для слабкого ефекту, концентрація 9% освітлить локони на 3-4 тони. Найсильніший 12% окислювач не рекомендується використовувати самостійно.

Догляд за волоссям після процедури знебарвлення

Зміна кольору хімічними барвниками пошкоджує локони: на дотик вони нагадують сіно – вони ослаблені і потребують належного догляду.

  • Розчісуйте волосся дерев’яним гребінцем із широко розставленими зубцями (не пластиковим, він електризуватиметься).
  • Перед миттям голови варто втерти в неї косметичну олію. Її можна втирати в сухі або вологі локони, залишати на дві години, а потім мити щадним шампунем для світлих або знебарвлених пасом.
  • Перед сушінням феном потрібно нанести на волосся термозахист, який захистить його від високих температур.

Під час освітлення перукар-стиліст додає до складу засобу спеціальні препарати, що реконструюють волосся під час процедури. Це протектори, що захищають волосся і шкіру голови під час фарбування та знебарвлення. Завдяки їм воно зберігає відтінок і здоровий вигляд. Протектори не створюють ефекту жирного волосся. Корекція фарбування професійними барвниками знадобиться лише через 6-12 місяців.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: