РФ ліфтинг класифікують як апаратну процедуру, що проводиться спеціальною насадкою з великою кількістю мікроголок, через які проходить радіоімпульс до структур шкіри на глибину 3 мм. Голки надзвичайно тонкі, часто позолочені та повністю стерильні, оскільки насадка змінюється під кожного пацієнта. При проникненні в шкіру відбувається цілеспрямований вплив на волокна колагену, еластину та клітини фібробласти без нагріву та травматизації епідермісу.

Фракційний ліфтинг дозволяє покращити рельєф і тонус шкіри, омолодити обличчя та вирівняти тон. РФ ліфтинг в Києві набув надзвичайної популярності завдяки швидкій реабілітації та мінімальному курсу процедур у порівнянні з альтернативними методиками, де кількість необхідних сеансів для видимого результату може сягати десяти й більше. Лікарі-дерматологи рекомендують проводити фракційну ліфтинг-методику як в естетичних, так і в медичних або профілактичних цілях.

Для кого актуальна процедура? Чи підходить чоловікам?

Потреба у процедурі виникає тоді, коли пацієнт має низку естетичних та медичних показань до фракційного ліфтингу:

  • нерівний рельєф шкіри зі слідами акне, постакне;
  • наявність шрамів, рубців, розтяжок;
  • втрата тонусу та пружності шкіри внаслідок схуднень, хвороб, вагітності;
  • птоз;
  • розширені пори;
  • незадовільний естетичний стан шкіри.

Фракційний ліфтинг чудово працює як на жіночій шкірі, так і на чоловічій. У віці від 35 років процедура рекомендована саме як профілактична з метою зменшення проявів вікових змін та стимуляції процесів омолодження.

Для яких зон можливий РФ ліфтинг?

РФ ліфтинг проводиться для всіх зон обличчя та тіла, що мають вищезгадані проблеми та показання до корекції. Найчастіше мікроголковим методом спеціалісти працюють із зоною живота, внутрішньою та зовнішньою поверхнею стегон, шиєю і плечима.

Чи боляче працює насадка з голками?

Ні. Голки проникають під шкіру на глибину до 3 мм, а для комфортного проведення процедури лікар аплікаційно знеболює відповідну ділянку тіла чи обличчя спеціальним кремом. Больові відчуття відсутні.

Як довго відновлюватися?

Безумовною перевагою фракційного ліфтингу є мінімальний час на відновлення. У залежності від особливостей шкіри пацієнта реабілітаційний період може тривати від декількох годин до пари днів максимум. За цей проміжок часу зменшується почервоніння шкіри та можливі набряки. Дискомфорт зникає одразу після процедури.

Скільки тримається ліфтинг ефект?

Високоефективний фракційний ліфтинг за 3-4 процедури дає тривалий результат на пару років. Пролонгація ефекту надалі залежить від стилю життя пацієнта, правильного харчування, наявності шкідливих звичок та типу старіння шкіри.

Після повного курсу остаточний результат можна оцінити через місяць після останньої процедури. Цей час необхідний для повного омолодження шарів шкіри на клітинному рівні.