Громадська організація «Жіночий ветеранський рух» запрошує ветеранок, волонтерок та внутрішньо переміщених жінок на безкоштовний тренінг «Власний швейний бізнес: як заробляти не виходячи з дому», що допоможе жінкам підвищити власну економічну спроможність під час повномасштабного вторгнення.

Під час тренінгу учасниці отримають практичні поради та інструменти для знаходження нових джерел доходу у вигляді створення власного швейного бізнесу, що особливо стануть у пригоді жінкам з населених пунктів з обмеженою пропозицією щодо працевлаштування або перекваліфікації.

Що у програмі?

• Знайомство з поняттями підприємницької та бізнес-діяльності.
• Як сформулювати ідею швейного підприємства в себе вдома.
• Вчимося створювати бізнес-модель швейного підприємства та шукати клієнтів.
• Базові навички, що необхідні для старту власного швейного цеху.
• Пошук та залучення інвестицій: що треба знати на старті.

Коли: 

2 березня о 18:00

Де:

Онлайн в ZOOM. Запрошення надійде на email та номер телефону, вказані при реєстрації (у месенжер, який буде доступний на цьому номері). 

Усі зареєстровані учасниці отримають також посилання на запис тренінгу, щоб мати можливість його переглянути, якщо у день події не буде можливості долучитися онлайн 

Тренерка:

Юлія Кіріллова – ветеранка та підприємиця, членкиня правління ГО «Жіночий ветеранський рух» та координаторка соціального відділу організації, керувала школою соціального підприємництва для ветеранок «ЖВР». 

Як долучитися:

Необхідно зареєструватися за посиланням

Нагадаємо, що «Жіночий ветеранський рух» об’єднує ветеранок російсько-української війни, діючих військовослужбовиць та волонтерок. Організація створена для збільшення можливостей реалізації жінками себе в суспільстві та діє для адвокації та захисту прав ветеранок та діючих військовослужбовиць, а також впровадження рівних прав і можливостей.. 

З 24 лютого 2022 року організація посилила гуманітарний напрям діяльності для оперативної гуманітарної допомоги цивільному населенню, а нині проводить серію психологічних зустрічей та тренінгів для жінок та дівчат, щоб поділитися з ними ресурсом за принципом «сильна – сильній». 

Тренінг організовує ГО «Жіночий ветеранський рух» в межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування Уряду Швеції.