Знову хороші новини, дівчата! Жінки продовжують просуватися на керівні посади – цієї осені говорять про вісім претенденток на вищі керівні посади як на рівні міст і компаній, так і на рівні країни. Пишаємося і гаряче підтримуємо!

Жінка вперше стане мером Берліна

Представниця соціал-демократів Франциска Гіффай, політична діячка за попередніми результатами виборів має всі шанси очолити столицю Німеччини. Вперше в її історії.

У молодості Франциска Гіффай працювала в берлінських комунальних органах, була європейською комісаркою берлінського району Нойкельн. У 2015 році її обрали головою районної ради берлінського району Нойкельн. У 2018 році очолила Міністерство у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді Німеччини.


Чотири жінки балотуються на посаду мера Тбілісі

2 жовтня у Грузії відбудуться вибори мера, лідирують, за опитуваннями, чоловіки-кандидати на цю посаду, але не здаються й жінки. А їх аж чотири!

Ана Долідзе – юристка за фахом, очолює «Народну партію». Ана Бібілашвілі – архітектора, яка вважає, що «все, що створюється в місті, має служити місту». Тамар Кекенадзе балотується від політичної платформи «Третя сила». А Кетеван Накашидзе висунута політичною партією «Мамука Тускадзе – за соціальну справедливість». Хтозна, можливо у когось із цих жінок все ж оберуть!


Жінка балотуватиметься на пост президента Франції

Мерка Парижа Анн Ідальго оприлюднила намір взяти участь у президентських виборах 2022 року. Як повідомляє портал 50vidsotkiv.org.ua, Ідальго заявила, що вона «як жінка з емігрантським корінням з робітничого класу намагатиметься виправити розкол у французькому суспільстві». Вона хоче покінчити із «презирством, зарозумілістю, зневагою і поблажливістю з боку тих, хто так мало знає про наше життя, але вирішує все без нас, що породжує стільки гніву і обурення».

Цікава історія: І сміх, і гріх: американці помилково зарахували $1 млн, і вона одразу витратила $250 000


Жінка претендує на посаду прем’єр-міністра Швеції

Її звати Магдалена Андерссон. Їй 54, вона закінчила Школу економіки у Стокгольмі, курс у Гарвардському університеті, була політичною радницею і директоркою із планування в офісі попереднього прем’єр-міністра, а потім – державним секретарем у Міністерстві фінансів.

До 2012 року керувала Шведським податковим агентством. Магдалена Андерссон входить до Соціал-демократичної партії, яку очолює нинішній прем’єр-міністр країни Стефан Льовен і який у листопаді йде у відставку. На його місце розглядається кандидатура пані Магдалени, і якщо парламент її схвалить, Швеція матиме першу жінку-прем’єрку.

Цікава історія: Джой Мангано: мати-одиначка, яка створила сучасні швабри і заробила на них $3 млрд


Жінка вперше очолила сервіс знайомств Tinder

Новою генеральною директоркою сервісу Tinder з 27 вересня стане Ренате Нюборг. Це перша жінка на цій посаді. Понад рік вона була генеральним менеджером сервісу в країнах Європи, Сходу та Африки. До цього працювала в Apple. Що цікаво, зі своїм чоловіком пані Ренате познайомилася саме в «тіндері»: «Я свайпнула свого чоловіка, і це змінило моє життя».

Отак, україночки, не бійтеся свайпати, балотуватися, змінювати і йти до своєї мети. Можливо, серед вас є майбутні мільярдерки, як зі списку у нашому огляді Хто вони: 10 найбагатших жінок світу в 2021 році за версією Forbes.

За матеріалами 50vidsotkiv.org.ua, Reuters, Fortuna, The Guardian

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: