Історія справді із серії «і сміх, і гріх», і про неї вже написали Bloomberg, The New York Times. Американці, мешканці Луізіани, 33-річній Келін Спадоні ще в лютому «впали» на картку 1,2 мільйони доларів. Таке щастя сталося через «банальну» помилку. Американська брокерська компанія Charles Schwab мала зарахувати пані Спадоні 82 долари, натомість через збій програмного оновлення «закинула» понад мільйон.

Поки менеджери контори виявили «прикру помилку», кмітлива жінка швиденько зарахувала 350 тисяч на свій приватний рахунок і 250 тисяч з них витратила майже за добу. Купила позашляховик Hyundai Genesis 2021 года і будинок – не профітькала на манікюри і шанелі 🙂

Може й хотіла ще цього, але пані Спадоні почали наполегливо телефонувати з брокерської контори. На дзвінки вона вперто не відповідала і взагалі робила вигляд, наче нічого не відбулося.

Через місяць безуспішних спроб змусити новоспечену мільйонершу покаятися і повернуи гроші компанія Charles Schwab подала на неї до суду – за банківське шахрайство і незаконне користування чужими грошима. Тим паче, що за договором з брокерською компанією клієнт зобовʼязаний повернути переплату коштів.

В результаті на почтку квітня Келін Спадоні заарештували. 75% витрачених на автівку і дім грошей повернули, так само і ще не витрачений неповний мільйон. Роботодавець звільнив Келін з роботи, але на попередніх слуханнях їй дозволили перебувати на волі до рішення суду під заставу у розмірі 150 тисяч доларів.

Як кажуть, «не мала баба клопоту» – захотіла чужих грошей і втратила не лише їх та ще купу своїх і на додачу може потрапити у в’язницю. А працювала, до речі, диспетчером у службі порятунку!