Благодійна Організація МУР почне святкувати свою річницю 18 червня з 10.00 на локації «Коло Натхнення» у ВДНГ та запрошує всіх бажаючих приєднатися до свята і  здійснити 100 дитячих мрій. Вхід безкоштовний! Для дорослих та дітей підготована насичена музична та розважальна програма, а кошти на дитячі мрії будуть збиратися за допомогою аукціону і благодійного розіграшу.

БО МУР діяла з перших днів війни як волонтерська ініціатива, розпочата українською мистецькою спільнотою, але день народження було вирішено святкувати на початку червня, коли організація отримала офіційну реєстрацію. З першого дня МУР опікувався допомогою дітям, в тому числі з територій, постраждалих від російського вторгнення, дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей та дітям-переселенцям. Зараз, на свою річницю, БО МУР поставив собі за мету здійснити 100 дитячих мрій, мрій творчих українських дітей з Донецької і Луганської областей, з Маріуполя, Херсона, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва.

Все для того, щоб діти мали змогу продовжувати займатися мистецтвом, спортом, танцями і мали все необхідне для цього 

Марина Кошкіна, відома українська акторка тазасновниця МУР, розповідає: «Діти дуже класні! Я дивлюсь їхнє відео, читаю мотиваційні листи, що приходять кожного дня. Бачу, як вони серйозно налаштовані, як вони хочуть продовжувати займатися. Для мене це найважливіше. Значить, ми всією командою МУР недарма підтримуємо їх в їхніх намірах. І у нас все вийде, я в цьому впевнена. Так, нам усім зараз важко. І військовим на нулі, і тим, хто пережив окупацію. Є багато тих, хто втратив взагалі все. Діти частіше страждають більше не від того, що втратили щось матеріальне, а від того, що втратили щось духовне, емоційне. Наприклад, можливість творити, займатись спортом, займатись музикою. Це втрата цілі свого життя, яке було до повномасштабного вторгнення. Ми працюємо, щоб вони не склали руки, не поховали свою мрію. Це – головна мета нашої події».

За рік свого існування БО МУР:

  • втілили проєкт «Дитячі мрії», підтримавши творчі мрії 20 дітей (з останніх: Марійка Дворчук з Маріуполя отримала синтезатор, а Марійка з Сєвєродонецька – професійну тенісну ракетку)
  • організували 7 виїздів до дітей, що потрапили під окупацію – у Ясногородку, Глібівку, Федорівку, Сухолуччя, Богдани, Рови, Катюжанку, Димер, Васильків, Жаботин, Лубенці, Флярківку, Михайлівку, Жаботин, Демидів, Чернiгів – у модульне містечко
  • провели 1 благодійну виставку 
  • дитячий фестиваль, 
  • 2 благодійні мистецькі ярмарки 
  • і безліч майстер-класів і фотосесій для дітей
  • започаткували проект МУР&КО – культурно-освітній центр на колесах, відвідали з ним Чернівці, Чернігів, Димер, Ірпінь та Васильків
  • підтримали проєкт з ментальної підтримки від українських психологів та психотерапевтів – волонтерську ініціативу «Небайдуже». 

І зупинятися не планують!

Тож всі охочі можуть долучитися і взяти участь у святкуванні, благодійному розіграші й аукціоні та власноруч втілити у життя одну із 100 дитячих мрій! 

На святкуванні МУР 18 червня дорослих чекає: 

Йога, арт-терапія, козацькі розваги, виступи гуртів електро-фольк «Коло Дій», етно-рок DrymbaDaDzyga, перформанс #audioportrait від Юрія Звонаря, виступ Київського Культурного Фронту. Модератор програми – актор театру ім. Франка Віталій Ажнов.

Програма для маленьких

Казка «Лисеня Хитрун» від режисерки Катерини Лук’яненко, барабанне коло, козацькі розваги, квести, бульбашкове шоу та аквагрим. 

Реєстрація на захід тут: http://surl.li/hyyui