У що б вбралася Україна, якби була жінкою, що святкує своє тридцятиліття у 2021 році? Бренд «Зерно» пропонує цій прекрасній панні 30 образів, створених за взірцями етнічного крою, осмисленими з точки зору ХХІ століття. Вбрання, створене винятково з натуральних тканин. Живий одяг, який дихає енергією природи, силою роду та гармонією ліній.

19 серпня о 18.00 в столичному театрі ім. Івана Франка відбудеться грандіозний показ нової колекції бренду Зерно – «Зерно Незалежності». На подіум вийдуть люди, які визначають обличчя сучасної України в різних сферах: бізнесвумен, політикині та зірки шоу-бізнесу й громадські діячки. Вино, музика, спілкування у винятковому товаристві — і модернова українська ідентичність, втілена у одязі та аксесуарах.

Засновниця бренду “Зерно” Христя Патик – живе уособлення образу сучасної бізнесвумен, яка з одного боку всотала в себе з вихованням і з досвідом велетенський обсяг знань про традицію, стиль, матеріали, крій етнічного одягу, а з іншого – вибудовує бізнес згідно з сучасними трендами у корпоративній культурі.

Бренд “Зерно” сповідує принципи slow fashion  та sustainable fashion,  бренд став  у тому числі й інструментом культурної дипломатії, позаяк його обирають українки всього світу для офіційних заходів.