Відома на увесь світ як серед професійних плавців, так і серед аматорів  іспанська серія змагань повертається до України. 15-16 липня 2023 року в м. Києві відбудуться традиційні змагання з плавання у відкритій воді.

Кожен зможе перевірити власні сили, витривалість і сміливість на різних дистанціях: 10, 5, 2 км, 500 м (діти) і 3х500м (естафета). 50% всіх зборів від реєстрацій буде направлено на придбання спортивного інвентарю для дитячих та юнацьких спортивних шкіл Києва разом із департаментом молоді та спорту КМДА. Навіть у ці важкі часи діти мають займатися спортом і робити це із використанням  гідного обладнання, і ми можемо їм у цьому допомогти.

АRX страхує учасників від нещасного випадку та травми (страхове покриття до 100 тис. грн)

Нонна Рижа, маркетинг-директорка страхової компанії ARX підкреслює: «Українці в чергове доводять, що сміливість та незламність – це не просто слова, це – стиль життя. І ми із задоволенням підтримуємо наших партнерів і віримо, що разом ми зможемо підбадьорити як спортсменів, так і аматорів продовжувати займатись спортом та підтримувати фізичне та ментальне здоров’я.»

Крім дистанцій на витривалість- 10, 5, 2 км, буде окремий благодійний заплив на 500 метрів, всі кошти від якого будуть спрямовані на придбання авто для 126 бригади ТРО.

Змагання проводяться за підтримки і сприяння департаменту молоді та спорту КМДА. Це вже не перші змагання, які підтримує страхова компанія ARX. У 2021 році ARX застрахувала учасників OCEANMAN Odesa від нещасного випадку та травми.