ЯК УКРАЇНКИ В БДСМ-КЛУБІ ПОБУВАЛИ: НЕПРИСТОЙНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ

Перший в Україні BiBar пропонує «шалене меню» спокус, еротичні шоу і повну безпеку

От тільки не треба осудливо крутити носом і кидати «розпуста!», «українки – берегині, а не збоченки!» 🙂 До речі, на думку психологів, той, хто найгучніше засуджує – і є справжній збоченець, латентний, який боїться собі зізнатися. А БДСМ – лише одна з найбільш популярних секс-субкультур. Згадаймо улюблені образи на новорічних чи гелловінських корпоративах: латекс, батіг і маска кішечки 🙂

Згідно з даними Pornhub, у 2020 році Україна за інтересом до БДСМ-контенту увійшла до топ-15 країн. І якщо відкинути стереотипи, нав’язані, зокрема, тими ж порносайтами, то в класичному БДСМ нема нічого «аж такого». Принаймні у сприйнятті сучасних, розумних українок, якими є і наші читачки, і ми.

Тому без усілякого осуду чи крутіння носом прийняли запрошення відвідати – по-модному – opening party, а простими словами – відкриття першого в Україні закритого БДСМ-клубу.

Клуб називається BiBar і розташований у самому центрі Києва

Власник клубу Олег Соколов зі спокусницями BiBar
Трошки секс-освіти

БДСМ з англійської (BDSM) перекладається як бандаж, домінування, підпорядкування, садомазохізм. Це психосексуальна субкультура, в основі якої – обмін владою під час еротичних рольових ігор.

Ролі в БДСМ розподіляються як верхні і нижні: ті, хто домінує, і ті, хто підпорядковується, відповідно. Тих, кому подобається і підкорятися, і підкоряти, називають світчами, від англійського switch або «міняти».

Американська психіатрична асоціація давно пояснює, що БДСМ – це не збочення. На принципі «домінування-підпорядкування», зрештою, збудований увесь наш соціум: вихователь-учень, підлеглий-начальник, батьки-діти.

Логічно, що соціальні ролі переносяться й у секс. У даному разі – через субкультуру БДСМ

Запрошення у БДСМ-клуб, яке отримала редакція журналу “Українки”
Правила БДСМ

Їх стовідсотково знають усі, хто «в темі», а нас – гостей вечірки – проінструктували в запрошенні. Дуже вишуканому, до речі: чорна картка, золоті літери, кішечка у масці.

Так от, у БДСМ-клубі діє вікове обмеження 21+. Прийти сюди можуть як шанувальники БДСМ-культури – відкриті або латентні, так і далекі від цього, як от ми – журналісти та запрошені на відкриття відомі в Україні люди.

Візит – лише за попереднім записом. І, головне, візит, як і загалом в БДСМ-сеанси, добровільний, з власної згоди. «Ми створили місце для охочих долучитися до БДСМ-культури правильно і безпечно», – зазначив, вітаючи гостей, власник клубу Олег Соколов.

BiBar – це про естетику, чуттєвість і емпатію, про прийняття своїх “демонів”

Дизайн одного із залів BiBar
Не пропаганда і не агітація

Перше, що я спитала в Олега Соколова під час знайомства: як він наважився відкрити в Україні БДСМ-клуб? Адже це безліч перепон і упереджень. Цей високий, статний чоловік у розквіті сил багатозначно усміхнувся, пообіцяв відверто розповісти в окремому інтерв’ю (саме готуємо!) і щиро додав: «Ми нікого не розбещуємо, нічого не афішуємо і нікого не агітуємо».

Саме тому BiBar, хоч і знаходиться у самому середмісті, але майже прихований від сторонніх очей. З вулиці просто так і не помітиш: нема яскравих вивісок чи нав’язливих «закликань» – жодної пропаганди.

Перший в Україні БДСМ-клуб видають лише золоті літери BiBar і маленький дзвінок на масивних чорних дверях…

Головна редакторка журналу “Українки” Віта Пасічник на відкдритті першого БДСМ-клубу в Україні
Повний конфіденс

«Все, що відбувається в BiBar, залишається у BiBar», – принцип, якого тут неухильно дотримуються. Адже це місце, куди приходять розслабитися і втілити найпотаємніші бажання, і воно має бути абсолютно безпечним.

Гостей разом з «кішечками» – вродливими, “соковитими” дівчатами у корсетах і панчохах – зустрічає ввічливий, але “непробивний” охоронець. Галантно попереджає, що знімання – і фото, і відео – заборонене. Телефон не забирають, але кладуть у спеціальну чорну торбинку з кліпсою-замком. Пронести його, напевно, можна, але все одно не скористаєшся: персонал одразу помітить і не потуратиме. Навіть нам, пресі й гостям, дозволили знімати лише кілька кадрів на вході, але не всередині клубу.

Тому довелося «фіксувати» побачене в БДСМ-клубі лише на власні очі 🙂

Важка робота журналістки – вивчати БДСМ-культуру. Журналістка зліва 🙂
БДСМ зсередини

BiBar дуже схожий на розкішний нічний клуб: оксамитові крісла, кришталеві люстри, приглушене світло, дерево, ліпнина. Тут три невеликі зали, у двох перших про БДСМ нагадують лише декоративні решітки і кована клітка для танцюристки.

Ані натяків на збочення чи відверте порно українки не побачили, хоча вперто шукали. По суті, вишукане місце відпочинку чи навіть тематичної вечері – є власна кухня, чудовий бар з різновидами віскі, коктейлів і відмінним піно гріджио.

Найрозпусніша деталь – маленькі жіночі статуетки у «непристойних» позах

Мініатюрні прикраси БДСМ-клубу
Не гола правда

Уся «розпуста» відбувається у третьому – найвіддаленішому – залі. Тут обладнана мінісцена, пілон, БДСМ-аксесуари і простір для будь-яких тематичних фантазій з особливого Crazy menu.

З нагоди відкриття нам, гостям, представили максимум: від класичного «шоу кішечок» (суміш танцю, елементів стриптизу і БДСМ) до екзотичного шибарі – самозв’язування і підвішування на джутах.

Направду, все цілком естетично, хоч і спокусливо – але, скоріш, через розкішні дівочі панчохи з корсетами і через підтягнуті чоловічі торси. Голими ніхто не ходить (хтось скаже, на жаль 🙂 ) і сексом не займається, навіть в окремій VIP-кімнаті, яка в БДСМ-клубі теж є.

В такий клуб ідуть не за фізичним задоволенням – не за сексом, а за дещо іншим – емоціями, таємними бажаннями…

Дівчата-хостес проходять спеціальне навчання з БДСМ-практик
Меню спокус

На вибір у БДСМ Crazy menu пропонують такі шаленства:

  • флагеляція – це коли тебе еротично шмагають батогом або флогером;
  • шибарі – загадане вище мистецтво зв’язування;
  • фут-фетиш – для тих, хто любить цілунки (і не лише цілунки) ніг;
  • вокс-play – це коли тіло й ерогенні зони «балують» контрастними відчуттями: холодом льоду, гарячим воском і язиками вогню;
  • пет-плей – гра з «кішечками» або в кішечок чи песиків, кому що подобається.

Запам’ятайте, дівчата, ці слова – хоча б для того, щоб вразити розкутістю свого чоловіка 🙂

Повірте, це викличе якщо не інтерес, то захоплення вашою секс-обізнаністю

Стіна шмагань, де можна провчити пихатого кавалера 🙂

Субкультура без стереотипів

В таких БДСМ-розвагах насправді нема нічого вульгарного чи безсоромного – охоче дивляться всі, навіть далекі від «теми». Серед гостей відкриття, скажімо, були дуже поважні «матрони сімейств» і один ну дуже відомий в Україні психолог – борець за сімейні цінності. Дуже уважно стежили за широкими шпагатами танцівниць і технікою флагеляції 🙂 І нічого! В пекло не потрапили 🙂 Ніхто їх не ґвалтував, не принижував.

Адекватні, розумні дорослі люди розуміють, що БДСМ – це про еротичні фантазії, рольові ігри і взаємну згоду, а не про біль, рани, тупе ляскання і масові оргії, як нав’язує порно-картинка.

До речі, як просвітив мене Олег Соколов, у БДСМ є правило БДР – безпека, добровільність і розумність

Щовечора з вівторка до неділі гостям демонструють БДСМ-шоу
БДСМ-тест

Особисто я точно ще повернуся в цей єдиний український БДСМ-клуб. Не тому що стала БДСМ-ницею і не мрію, щоб мене відлупцювали 🙂 Для мене це лише класна розвага: дівич-вечір, день народження, подарунок тим, у кого все є і кого важко здивувати, – чому б не БДСМ-клубом? Це хороший текст на почуття гумору і розкутість.

Ще раджу сходити в такий клуб усім «зразково сімейним» – урізноманітнити багаторічний подружній обов’язок. І обов’язково раджу відвідати «оазис розпусти» з нареченим. Як на мене, краще завчасно з’ясувати усі схильності і вподобання обранця, а заразом подивитися на його реакції і враження. Впевнена, виявиться багато чого прихованого.

БДСМ-вечір допоможе виявити й прихований садизм – той, що не обопільна секс-гра, а тиранія в сімейних стосунках

Дівич-вечір з такими атлетами-“домінантами” – чому б ні?
Місце без табу

Ще один стереотип про БДСМ – ним цікавляться… «хворі люди», скажімо так. Я – з тих, хто не лише поцікавився, а й із задоволенням відвідав БДСМ-вечірку. А скільки ще моїх колег рвалися, але не змогли через карантинні обмеження! Це не робить нас «хворими».

Олег Соколов – пристойний чоловік: дружина, діти, бізнес. Хостес – дівчата-«кішечки», «хлопці з батогами» – нормальні молоді люди, які перевтілюються на певний час у близькі для них ролі та не бояться своїх бажань. Це здоровіше і гуманніше, аніж вічно себе приборкувати.

«Людина одужує, даючи волю своїй сексуальності», – цитує пан Олег Зигмунда Фрейда. А ще таким чином знімає стрес, пізнає себе, свого обранця, відривається і класно проводить час. Добре, що в Україні для цього з’явилося таке тематичне місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: