газовий балончик для самозахисту

Газовий балончик допоможе захиститися, коли опиняєшся один на один зі зловмисником чи агресивною собакою. Ці засоби для самозахисту прості у використанні й доступні по ціні. Щоб купити газовий балончик для самооборони не потрібно отримувати спеціальний дозвіл чи ліцензію, як для певного виду зброї. 

Замовити такі засоби захисту можна в спеціалізованому онлайн-магазині ONE-CLICK. Які є різновиди балончиків, за якими правилами їх краще обирати –розповідаємо!

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ГАЗОВИХ БАЛОНЧИКІВ

Такі засоби для самозахисту бувають дуже різні. Якщо ви вперше дивитеся на асортимент газових балончиків, то необхідно звертати увагу на такі особливості:

  • тип розпилення;
  • активна речовина;
  • обсяг флакона.

Розпилення може бути: аерозольне, струменеве, змішане, пінне, гелеве. У першому випадку речовина розпилюється у формі хмари. Таким способом можна знешкодити як одного, так і одразу кількох нападників, особливо не прицілюючись.

Але такі засоби призначені лише для вуличного застосування. Інші типи – це різновиди струменевого розпилювання. Щоб вони добре подіяли, необхідно цілитися чітко в обличчя нападнику.

Речовина всередині газового балончика може бути натуральна (наприклад, екстракт перцю), синтетична чи у вигляді суміші обох видів. Деякі синтетичні склади дозволені для застосування лише військовими чи поліцейськими. Натуральні формули та більшість змішаних можуть вільно використовуватися для самозахисту.

Обсяги флаконів із газом бувають від 15 до 500 мл. Жінки часто обирають балончики замасковані під флакон помади. Обсяг таких – найчастіше 25 мл. Флакони на 100 мл чи більше зазвичай вибирають для стаціонарного зберігання в автівці або вдома.

Також доволі популярні серед жінок і чоловіків балончики стандартного обсягу – 50-75 мл

газовий балончик

Читайте також: Мене домагаються. Що робити?

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ГАЗОВИЙ БАЛОНЧИК?

Купуючи засіб самооборони, вкрай важливо мати впевненість, що він не підведе у потрібний момент. Саме тому краще вибирати товар відомих ліцензованих брендів, які отримали багато позитивних відгуків. А щоб захиститися від підробки – замовляти у профільних магазинах, як от ONE-CLICK.

І ще одна порада для тих, хто вперше користуватиметься газовим балончиком. Крім основного балончика, який будете носити з собою для самозахисту, варто придбати недорогий навчальний. Спершу потренуйтеся, як ви будете діяти й застосовувати балончик. Так у випадку небезпеки буде менше шансів розгубитися, і вдасться захистити себе чи інших швидко та правильно.

Маємо ще одну корисну для жінок статтю, яка допоможе себе убезпечити: Жіноча самооборона: куди і чим стукнути нападника.