Ukrainian Women Entrepreneurs Hub оголошує про старт навчальної онлайн-програми для жінок-підприємиць UWE Hub 2.0, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» у межах програми USAID «Мріємо та діємо». Це тренінгова програма, і вона проходитиме онлайн у лютому та березні 2023 року.

Восени 2022 року понад сотня українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0. Сімнадцять   фіналісток пітчили власні проєкти у фіналі та троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів.  Завдяки програмі учасниці збільшили продажі, удосконалили бізнес-модель та фінансовий план, залучили інвесторів та почали створювати колаборації.

Оновлена навчальна онлайн-програма допоможе жінкам підприємицям перетворити власну бізнес-ідею у прорахований покроковий бізнес-план, готовий до запуску, пропрацювати виклики бізнесу пов’язані з масштабуванням, кризовим менеджментом та залученням інвесторів. Також учасниці зможуть прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації і позитивний вплив у бізнес-модель та операційну діяльність.

Упродовж 6 тижнів учасниці відвідають 10 практичних онлайн-лекцій та додаткові воркшопи, почнуть працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів та менторок зі всього світу

Вони також ознайомляться з іншими успішними підприємицями та виведуть свій бізнес на новий рівень. На завершення – Pitching Night з зірковими гостями, під час якого буде обрано 3 переможниці, яких буде нагороджено грантом на суму 4 тисячі доларів на оплату консультаційних та експертних послуг для посилення свого бізнесу.

“Мета навчальної програми – допомогти жінкам-підприємцям отримати актуальні та практичні знання щодо запуску та розвитку власної справи, а також навчити впроваджувати в бізнес-модель та операційні процеси елементи сталого розвитку та позитивного імпакту. Щоб не лише реалізовуватися у бізнесі, а також підтримувати економіку країни під час війни”, – зазначає Марина Саприкіна, засновниця проєкту UWE Hub, керівниця Центру «Розвиток КСВ» та експертка зі сталого розвитку та КСВ.

На кого орієнтована навчальна програма?
  • Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
  • Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.
Критерії вибору учасниць програми:
  • Громадянки України (адже це наша superpower) віком 18-35 років.
  • Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою.
  • Наявність ноутбуку / ПК з веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях.
  • Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації.
  • Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії  або бізнес-ідеї.
  • Віра у власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни.

Відбір учасниць відбуватиметьсяна основі якісної заявки, мотивації та онлайн інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.

Щоб подати заявку на участь, зареєструйтеся за посиланням до 5 лютого  включно – https://www.uwehub.org/program.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: