Жіночий smart-prime "Весна. Кохання. Квіти"

«Весна. Кохання. Квіти» – під такою поетичною назвою у центрі Києва відбувся жіночий smart-prime. Це новий формат ділових зустрічей, який організовує письменниця, художниця, президентка Асоціації корпоративних медіа Оксана Тодорова. Перший весняний захід зібрав представниць відомих українських компаній і поєднав не лише обмін професійним досвідом, а й мистецтво і суто жіночі радощі.

Коктейль сенсів

Івент відкрився чудовим вернісажем пані Оксани. Але виставка картин виявилася лише однією із складових насиченого смаку коктейля сенсів весняного заходу. Теплом були наповнені посмішки гостей, а квітами був прикрашений інтер’єр і обкладинки кніжкових новинок.

«У природі людини прагнути до духовних і матеріальних цінностей. І водночас кожна дівчина і жінка хоче бути розумною і красивою. Сьогодні на нашому заході ми об’єднали ці складові, – зазначила Оксана Тодорова. – Ми дізналися про тренди в ювелірних прикрасах від експертів Ювелірного дому «Заріна». Поринули в казкові світи на вернісажі моїх картин. А також обмінялися досвідом та послухали кейси корпоративної соціальної відповідальності, журналів і книг”.

Такі події наповнюють енергією, новими ідеями і дарують натхнення. Але про все по-порядку…

Картини Оксани Тодорової
Ювелірний дім «Заріна», "Весна. Кохання. Квіти"

Кращі друзі дівчат

Захід розпочався з екскурсії. Про які тренди в ювелірних прикрасах ми дізналися? Актуальними в новому сезоні будуть прикраси у вигляді куль, літери інтегрованіі в дизайн виробу, сережки-кільця, кольорова емаль, сережки-трансформери, поєднання перлів з ланцюгами, брошки, кільця на різні фаланги пальців. А також експерименти в стилістиці – креативні та етнічні, класичні та романтичні рішення. Також важливо розуміти, наскільки доречні прикраси і які завдання з їх допомогою ви вирішуєте. Виступ на діловому заході, бізнес-ланч або відвідування театру, романтична вечеря, прогулянка до моря або зустріч із подругами…

Кожен образ може бути доповнений гарними аксесуарами, які підкреслять ваші сильні сторони, створять відповідний настрій. Прикраса – це спосіб проявити ваш смак, індивідуальність. Особливий акцент Ювелірний дім «Заріна» робить на сімейні цінності, проекти колаборації, благодійність, підтримку розвитку ділової спільноти.

Кожен учасник заходу долучився до створення спільної картини

Час для мистецтва

Свято прикрасив вернісаж «Казкові світи Оксани Тодорової». Це картини, які послужили ілюстраціями до дитячих книг. А також арт-проект «Світові шедеври» про тренди в сфері бізнесу з історіями відомих художників, реалізований за підтримки компанії iPay.ua.

Кожен учасник заходу долучився до створення спільної картини і мав змогу відчути задоволення від малування олійною фарбою на полотні.

«Мені подобаються події Оксани Тодорової, це живе спілкування, дружня атмосфера. І це обмін ідеями. Сьогодні я поділилася враженнями про книгу зі сфери психології. Чудово, що ми можемо разом шукати і наповнюватися новими смислами. Кожен учасник отримав заряд енергії для розвитку», – розповіла Наталія Веліканова, учасниця заходу.

Спільний розбір прикладів реалізованих бізнес-проектів дозволяє відчути підтримку і єднання

Атмосферне бізнес-спілкування

У якості інтелектуальної складової на події прозвучали доповіді представників компаній ДЕТЕК Енерго, Асіно Україна, Прінстор Груп, АмедіаГруп, Бориспіль. Період карантину став справжнім випробуванням, стимулював переоцінку цінностей, згуртував колективи і змусив вийти на якісно-новий рівень роботи. Стандартні та звичні бізнес-процеси були оперативно адаптовані до нових урядових постанов, що змусило проявити гнучкість, адаптивність і життєстійкість співробітників кожного департаменту і виробництва. Спільний розбір прикладів реалізованих бізнес-проектів дозволяє відчути підтримку і єднання, дізнатися нові ідеї, провести апгрейд професійних компетенцій, налагодити нові партнерські зв’язки.

Згадували інноваційні технології, які дозволяють поєднати паперові носії та відео-контент.

Тут чудова атмосфера. Сподобалися прикраси, картини – найприємніші враження

Тренди та інновації

Як зазначили Наталія Сап’ян та Марічка Кормушкіна (AMEDIA group, журнал Boryspil magazine):«Дуже класний номер журналу Бориспіль був присвячений Україні. Він був зроблений із доповненою реальністю. Читач міг навести смартфон на публікацію і побачити описані міста з висоти пташиного польоту. Це були пять міст, в яких є міжнародні аеропорти нашої країни. Ви можете прочитати про кожне місто і кожен аеропорт, подивитись відео-ролік. Про що ще важливо додати. Кілька років назад багато хто пророкував, що паперові носії втратять актуальність. Але ми бачимо, що сьогодні паперові носії – журнали і книжки залишились. Вони стали більш дорогою упаковкою інформації. І вона продовжує еволюцію. За допомогою друкованої продукції та інновацій ми можемо зробити  трьох-вимірне зображення. Також ми можемо додати цікаві матеріали. Наприклад в текст інтерв’ю увійшла частина бесіди. Але ми спілкувались із дуже цікавю людиною дві години. За допомогою доповненої реальності ми можемо додати це відеоінтерв’ю, або обрані цікаві моменти в журнал».

Тетяна Павловська, директор з розвитку групи компаній Printstore Group, поділилася враженнями: «Ми понад десять років дружимо і співпрацюємо з Оксаною Тодоровою, а також я прихильниця бренду «Заріна». Тут чудова атмосфера. Сподобалися прикраси, картини. У мене найприємніші враження. Запам’яталися соціальні проекти ДТЕК, ASINO. Бажаю всім процвітання та весняного настрою!»

Спільні події наповнюють сенсами, дозволяють відчути себе частиною професійного співтовариства

Все тільки починається!

«Хочу побажаті усім вам друзі теплої весни, справжнього кохання та щирих почуттів. Будьте гарними, привабливими і розумними!», завершила захід Оксана Тодорова.

Футурологи передбачали, що звички, отримані в 2020 році залишаться в нашому арсеналі. Дистанційна робота і онлайн стануть нормою життя. Але людина прагне до спілкування. Спільні події наповнюють сенсами, дозволяють відчути себе частиною професійного співтовариства, поділитися досвідом і відчути натхнення. Тому попереду величезна кількість найрізноманітніших заходів – проектів колаборації, вернісажів, фестивалів. Отже, «весна, любов, квіти» тільки починаються…