До 14 лютого, який відзначається в усьому світі як День закоханих, телеведучі каналу Київ 24 теж згадали про кохання, але вирішили показати, який потужний розвиток здобула культура України, та поезія, зокрема, під час війни. Сильна енергія, глибокий біль, внутрішня сила, готовність стояти до перемоги та відчайдушна любов до один одного, до батьківщини, до світу – все це відбилося у гарячих та одночасно ніжних рядках творців.

Ведучі каналу Київ24 Слава Соломка, Женя Золотоверха, Анастасія Красніцька, Сергій Одаренко, Олеся та Тарас Кобзарі, Сергій Смальчук, Андрій Рудій та Ірина Король свідомо обрали лише сучасних соціально-активних поетів, які знають про війну непочутті, які живуть у ній, деякі з них перебувають на фронті, деякі волонтерять.

Українська поезія жива, вона залучена до нашого спільного лиха і вона прекрасна та оптимістична, незважаючи ні на що – саме це прагнули передати ініціатори флешмобу. Переглянути й послухати всі виконання можна на сайті телеканалу, а ми поділимося віршами, які виконали саме жінки-телеведучі.

ІРИНА КОРОЛЬ
вірш Павла Вишебаби «Тільки не пиши мені про війну»

Павло Вишебаба був відомий ще до війни – насамперед як еко-активіст. Сьогодні він воює та пише вірші – прямо з пекла, справжні та зворушливі.

ОЛЕСЯ ТУРЧИН
вірш Юрка Іздрика “Ну хто мені ти? ну хто тобі я?”

Іздрик дивує творчою різносторонністю. Він поет, прозаїк, культуролог, художник та музикант. Під час війни продовжує творити та надихати українців.

АНАСТАСІЯ КРАСНІЦЬКА
вірш Мартіни Макєєвої “Давай не забігати наперед!”

Мартіна – відома телепродсерка, яка з командою зробила чимало крутих шоу на ТБ та в ютубі. Її називають інстапоеткою: кілька років тому вона почала записувати та викладати вірші на своїй сторінці в Інстаграм. Мартіна з дочкою виїхала з України з початком війни, але душею, як і раніше, тут…

ОЛЕСЯ КОБЗАР
вірш Мар’яни Савки

Українська поетеса, головна редакторка “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка з перших днів війни включилася у волонтерство і каже, що це продовжуватиме до перемоги.

ЖЕНЯ ЗОЛОТОВЕРХА
вірш Дмитра Лазуткіна “Між нами вода і відсутність мостів”

Дмитро Лазуткін отримав за вірші престижні премії ще на початку нашого століття. Сьогодні він носить військову форму, займає посаду начальника зі зв’язків з громадськістю однієї з військових бригад, яка постійно від початку війни перебуває на передовій.