Хороші новини упродовж останніх днів надходять з різних спортивних арен світу. Українські спортсменки попри війну, обмежені можливості для тренувань і підготовки не скоряються і йдуть до перемоги, як і вся Україна зараз. Ці тендітні, але сильні дівчата й жінки доводять, що наша нація непереможна – і на полі бою, і у спортивній боротьбі. Пишаємося і вітаємо!

Українська гімнастка стала чемпіонкою Європи

спортсменки-вікторія-онопрієнко

Цю героїню звати Вікторія Онопрієнко, і вона стала на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонату Європи з художньої гімнастики у Баку. «е перша в її кар’єрі особиста нагорода першості континенту і перша для України медаль найвищого ґатунку в індивідуальних вправах на чемпіонаті Європи за останні 18 років, повідомляють у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту.
Вікторії Онопрієнко 19 років, вона киянка і входить до збірної України, яку тренує Ірина Дерюгіна.

На чемпіонаті вона переможно виступила з номером «Кармен», випередивши головну конкурентку з Ізраїлю.

Українська шпажистка отримала золото

спортсменки-емілі-конрад

15-річна Емілі Конрад стала чемпіонкою Європи U23 з фехтування. Турнір відбувся в Будапешті, в ньому взяла участь збірна України: окрім Емілі Конрад, на чемпіонат приїхали Анна Максименко, Людмила Гайдай і Олександра Лазаренко.

Українські баскетболістки у ТОП-3 на етапі Світової серії

спортсменки-баскетболістки

Як повідомляє Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту, збірна з баскетболу 3×3 з третього місця розпочала сезон у жіночій Світовій серії-2023, етап якої відбувся в Азербайджані.

Наша команда у складі Кристини Філевич, Оксани Моллової, Вероніки Космач та Міріам Уро-Ніле вже не старті турніру створила сенсацію: маючи однакову кількість перемог з представницями Австрії, українки обійшли їх за додатковими показниками, тобто кількістю набраних очок, у заочній боротьбі за те, щоб увійти до ТОП-3.

Українські спортсменки зі спортивної ходьби здобули 2 і 3 місце у чемпіонаті

Наша жіноча збірна здобула дві нагороди на командному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби у чеському місті Подєбради. Як повідомляє Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту, срібло на дистанції 20 км виборола команда у складі Людмили Оляновської, Олени Собчук, Ганни Шевчук і Софії Криловецької. Бронзу у командній першості на 35 км здобули Василина Сидорчук, Аліна Цвілій та Валентина Наявко.