Арт-проєкт Ukraine Is включатиме пісні на слова відомих українських поетів, до кожної з яких буде відзнято відео. Героями кліпів стануть визначні українці, які роблять свою країну модною та відомою у світі.

Дебютом арт-проєкту стала пісня “Очима”, яку виконала співачка ROXOLANA, обравши вірш Ліни Костенко «Очима ти сказав мені: люблю». “Ідея записати окремий міні-альбом на слова відомих поетів існувала у мене давно, але реалізувати її «допоміг» карантин – я просто закрилась в студії і багато експериментувала з музикою і словами”, – розповідає ROXOLANA. Так, за її словами, й народився трек “Очима” на слова Ліни Костенко.

Пісня “Очима” – літня, динамічна, але водночас дуже лірична, інтимна і надзвичайно світла

Співачка ROXOLANA, фото: Ксенія Каргіна

«Музикою я займалась із самого дитинства. І коли потрібно було вчити вірші, я просто наспівувала їх у різних жанрах, від репу і хіп-хопу до соулу – так було набагато зручніше запам’ятовувати слова і рими. Тому я добре знаю, наскільки пластичною є українська поезія і як цікаво вона може звучати разом із музикою. Мені хотілося, щоб це відчуло якомога більше людей”, – ділиться ROXOLANA.

Співачка завершує запис наступних треків на слова інших українських поетів: «Думаю, я здивую слухачів своїм вибором. Адже для проєкту Ukraine Is я обрала вірші авторів із різних епох, з різною стилістикою та різним настроєм. Я хочу показати, що українська поезія може звучати класно і сучасно, незалежно від того, коли вона була створена. Окрім того, я сама все життя спілкуюсь українською і хочу, щоб українська молодь не тільки розмовляла, але і співала своєю рідною мовою, незалежно від того, це реп чи лірична балада».

“ROXOLANA – яскрава талановита артистка і автор пісень, яка починає свою кар’єру з дуже неординарного проєкту. Мені цікаво працювати з артистами, які створюють модну музику і популяризують українську ідентичність”, – говорить продюсер Юрій Нікітін, засновник MAMAMUSIC – продюсерського центру, що почав співпрацю з ROXOLANA.