Один з найкращих джазових фестивалів світу – Leopolis Jazz Fest розпочинається 24 червня у Львові! Цьогоріч це особлива подія – 10-й ювілей! П’ять днів – до 28 червня – поціновувачі джазу матимуть можливість відзначити свято музики неймовірними концертами за участю світових зірок і талановитих гуртів з різних країн світу.

Чим здивує Leopolis Jazz Fest 2021

Насамперед, насиченою програмою, що ретельно планувалася майже 2 роки, та тією чудовою атмосферою, яку варто відчути вживу. Отже…

24 червня

Відбудеться урочисте відкриття Leopolis Jazz Fest-2021, і першим на сцену ім. Е. Рознера вийде ізраїльський трубач Ітамар Борохов – переможець конкурсу LetterOne RISING STARS Jazz Award 2020 (European edition). Наступний гість цього вечора – піаніст і композитор із Гавани Гарольд Лопес-Нусса – продемонструє гарячу суміш афро-кубинського й сучасного джазу.

25 червня

Головна сцена фестивалю Leopolis Jazz Fest належатиме одній з найяскравіших композиторок та аранжувальниць скандинавського джазу – датській піаністці Катрін Віндфельд.

У другий день фестивалю виступить всесвітньо відомий британський співак Seal

Співак Seal

26 червня

Увечері засяють зірки – шведський джазовий піаніст і композитор Ян Лундгрен та видатний американський трубач і композитор Кріс Ботті. Обидва музиканти вважаються неперевершеними віртуозами джазового Олімпу за глибоке розуміння форм, бездоганне володіння інструментами та безмежні імпровізації.

27 червня

Виступатиме добре знайомий й улюблений українським слухачам ізраїльський джазовий контрабасист Авішай Коен. Також концертуватиме цього вечора американський мультиінструменталіст Камасі Вашингтон.

Вгорі: концерт Яна Лундгрена
Внизу: Кріс Ботті, Авішай Коен

Камасі Вашингтон вийде на українську сцену вперше

28 червня

За давньою традицією Leopolis Jazz Fest у День Конституції обов’язково виступає топовий український гурт. Цього року на сцені ім. Е. Рознера планується ексклюзивний концерт Pianoбой Jazz Live. Дмитро Шуров з командою обіцяє дуже емоційний джазовий мікс – від бі-попу до вічної класики.

Ну а завершить ювілейну програму Leopolis Jazz Fest-21 виступ феноменального біг-бенду з 15 віртуозними музикантами на чолі з Вінтоном Марсалісом, художнім директором всесвітньо відомого Jazz at Lincoln Center. Завзяті меломани знають американського трубача і композитора як першого джазового віртуоза, що отримав престижну Пулітцерівську премію у галузі музики за ораторію Blood on the Fields.

Більш детально про інші фестивальні події можна дізнатися на офіційному сайті Leopolis Jazz Fest: або через мобільний додаток Tribo, який потрібно скачати в App Store та Google Play. Окрім афіші, у додатку Tribo будуть розміщуватися всі новини, профілі музикантів, повідомлення щодо тестування та ще багато корисного.

У додатку Tribo також є функція створення власного фестивального графіку

Старі традиції за новими правилами

Ювілейний музичний захід стане першою великою концертною подією в Україні з початку пандемії. Як і раніше, фестиваль проходитиме в форматі open-air, проте за оновленими правилами. Зокрема, відвідування майже всіх фестивальних локацій буде можливо лише за наявності негативного тесту на COVID-19.

Дорослі:

  • партер: ПЛР-тести (за рахунок відвідувача, дійсні 72 години);
  • пікнікові та фан-зони в партері: експрес-тести (безкоштовно, дійсні 48 годин).

Діти:

  • до 12 років – вхід без тестування.
  • до 5 років вхід в партер – безкоштовний.
  • до 12 років вхід в пікнікову зону – безкоштовний.
  • тестування проходять батьки, які супроводжують дитину.

Тестування бажано проводити у Львові, у спеціально облаштованих фестивальних пунктах. Якщо ви зробите тести в іншому місці, довідку про результати потрібно завчасно надати для перевірки медичній компанії, що працює на фестивалі. Лише після їхнього підтвердження можливо отримати спеціальний браслет.

Завдяки масовому тестуванню на концертах фестивалю можна буде знаходитися без масок

Біг-бенд на чолі з Вінтоном Марсалісом, який завершить Leopolis Jazz Fest 2021
Квитки та абонементи Leopolis Jazz Fest

Ще одне нововведення – вхід за квитками (окрім дітей віком до 12 років) у всі пікнікові зони (між іншим, у 2021 році створено на одну зону більше, ніж у 2019):

  • «Стадіон»: вартість квитка 50 грн за особу на 1 день;
  • «Київстар» (нижній вхід до парку): вартість квитка 25 грн за особу на 1 день;
  • «Старопрамен» (верхній вхід до парку): вартість квитка 25 грн за особу на 1 день.

Також є можливість придбати абонемент на 5 днів у кожну з пікнікових зон, але діють обмеження по кількості квитків на особу: 4 квитки на 1 день фестивалю.

Вхід на інші локації – сцени на площі Ринок та біля Палацу Потоцьких – вільний

Leopolis Jazz в YouTubeефірі

І насамкінець, ще одна приємна новина. Цього року на офіційному YouTube-каналі фестивалю відбудеться прем’єра телевізійного проєкту Leopolis Jazz TV на чолі з блискавичним ведучим Олександром Овдієнком. І завдяки прямим ефірам усі бажаючі зможуть стати свідками найцікавіших ювілейних подій.

А наразі ми, команда “Українок”, вирушаємо в музичну подорож до Львова, аби також тримати вас у курсі. Стежте за нашими новинами!