Проект «Краса для всіх» дає можливість жінкам, що потерпали від насильства, отримати нову професію. Як зазначила Тетяна Чесакова, засновниця AHEAD creative & event agency, учасниці проекту мають можливість пройти спеціальний курс навчання перукарській майстерності.

Наразі стартував п’ятий сезон школи «Краса для всіх». В ньому навчатимуться  80 жінок упродовж шести місяців. Навчання розпочалося одразу в двох містах України: у місті Києві та Львові.

“Нова професія, нове коло спілкування, загальна жіноча підтримка і можливість самостійно заробляти гроші – це те, що допоможе таким жінкам почати нове, щасливе життя”, – додала Тетяна Чесакова.

Завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії було повністю відремонтовано зали для навчання.

Окрім того, учасниці «Краси для всіх» отримують психологічну підтримку від фахівців Фонду ООН в галузі народонаселення. Проєкт не лише допомагає постраждалим жінкам здобути новий фах, але і навчає їх долати стресові ситуації і шукати внутрішній ресурс.

Загалом за чотири сезони роботи школи  94 жінки здобули безкоштовну освіту у сфері краси. Більшість з них працюють у салонах, деякі навіть курують власним бізнесом.