Церемонія нагородження конкурсу MISS NEW MATURE

Цей конкурс краси без перебільшення – унікальна подія: конкурсантками MISS NEW MATURE чи не вперше в історії нашої країни стали жінки у трьох вікових категоріях 40+, 50+ і 60+.

Власне, з цією метою конкурс й проводився – популяризувати здоров’я, красу і творчий потенціал серед українських жінок незалежно від віку. Звісно, журнал “Українки” радо підтримав цю ініціативу і виступив медіапартнером Національного конкурсу MISS NEW MATURE. “NO AGE. NO LIMITS – Немає віку. Немає меж” – так звучить його гасло і наше спільне з організаторами прагнення здолати ейджизм, підтримати жінок і продемонструвати, що цифри у паспорті – це лише цифри.

Коли життя тільки починається

Важко повірити, але організаторці конкурсу Галині Бурнишевій – 70! Життєлюбна, енергійна, струнка, модна! Журналістка, авторка книги «Ключ до вічної молодості для жінок», модель, засновниця модельної школи для жінок – вона сама хороший приклад того, як потрібно жити у зрілому віці, як ставитися до життя, як доглядати за собою.

Три роки тому Галина створила модельну школу New Mature Models, аби допомогти всім жінкам 40+ розкритися, проявити себе, трансформуватися. “Головне досягнення проєкту в тому, що жінка перестає боятися свого віку і починає бачити ті можливості, про які вона раніше не підозрювала і не мріяла», – ділиться пані Галина.

У будь-якому віці ми можемо розвиватися і відкривати себе – в цьому головна місія конкурсу

Засновниця конкурсу краси MISS NEW MATURE Галина Бурнишева
Коли роки не владні

Зараз модельна школа Галини Бурнишевої налічує понад 1000 випускниць. Деякі з них стали конкурсантками MISS NEW MATURE. Загалом, в конкурсі взяли участь 46 пані, і вони дійсно неймовірні!

Всі учасниці різні – від 41 до 70 років, білявки і шатенки, апетитні і худенькі, але всіх об’єднує головне: жага до життя, самодостатність і неповторний життєвий досвід. Серед них – пані, яка у свої 60+ займається глибоководним дайвінгом, інша – поборола онкологію після 50 і буквально заряджає оптимізмом, друга – багатодітна мама і вже “багатовнучна” бабуся.

Подивіться лише на фрагмент дефіле конкурсанток – і відчуєте цей вир жіночої енергії, для якої вік немає значення!

Коли кожна – переможниця

Можемо уявити, як непросто було поважному журі обрати переможниць серед цих красунь. До складу журі увійшли відомі в Україні люди: В’ячеслав Дюденко, Ірина Келлер, Олександр Онуфрієв, Данило Клягин, Наталія Найда і Олександр Бутс.

За умовами конкурсу кожна учасниця влаштувала міні самопрезентацію: відеовізитку з власною історією та вихід-дефіле. Також дівчата демонстрували одяг українських дизайнерів і дефілювали в тематичних показах. Робили це, до речі, навіть краще за професійних моделей – з вогником, задоволенням, щиро, динамічно! І, головне, підтримували одна одну і демонстрували те, що називають жіночою солідарністю.

Гучними оваціями учасниці вітали й переможниць MISS NEW MATURE, яких обрало журі

Переможниця Національного конкурсу краси MISS NEW MATURE у віковій категорії 60+ Людмила Абрамова
Переможниця Національного конкурсу краси MISS NEW MATURE у віковій категорії 50+ Тетяна Кузьменко
Переможниця Національного конкурсу краси MISS NEW MATURE у віковій категорії 40+ Ірина Пугачова
Справжні королеви краси

Отож, переможниць визначали у трьох вікових категоріях.

Серед учасниць 60+ титули здобули:

  • переможниця категорії – Людмила Абрамова;
  • ΙΙ віце-місс – Наталія Самойленко;
  • Ι віце-місс – Катерина Синиця.

У категорії 50+:

  • переможниця категорії – Тетяна Кузьменко;
  • ΙΙ віце-міс – Тетяна Морозова;
  • Ι віце-міс – Тетяна Нестерова.

Категорія 40+:

  • переможниця категорії – Ірина Пугачова;
  • ΙΙ віце-міс – Валентина Розквас;
  • Ι віце-міс – Наталія Лазебнікова.

Переможниць привітали фіналіст програми Х-фактор Данило Клягін і заслужена артистка України Наталія Морозова, а також хедлайнер вечора Гарік Кричевський з його запальними та атмосферними хітами.

Ведучою конкурсу була Ірина Дюденко, модель, співвласниця салонів D12, якій 50+, і вона розкішна!

Журнал “Українки” став медіапартнером конкурсу MISS NEW MATURE.
На фото внизу: головна редакторка журналу “Українки” Віта Пасічник, директорка з маркетингу Ірина Бондаренко та редакторка Вікторія Шапаренко

Своє захопленя та підтримку і переможницям, і всім учасницям першого Національного конкурсу краси MISS NEW MATURE висловили й ми – дівчата з журналу “Українки”: Віта Пасічник, Ірина Бондаренко та Вікторія Шапаренко. І вже чекаємо на наступний конкурс MISS NEW MATURE у 2022 році!