Страхування від ARX охоплює всі можливі ризики, пов’язані із нещасним випадком, з якими можуть зіткнутися учасники під час змагань. Наша мета – гарантувати, що кожен плавець відчує захищеність і зможе сконцентруватися на своїх досягненнях, не турбуючись про перешкоди чи непередбачені ситуації.

Минулого року в Києві відбулись перші офлайн міжнародні змагання з плавання з початку повномасштабного вторгнення. Учасниця на 5км в категорії 20-29 років встановила рекорд України! Ветеран російсько-української війни, який втратив кінцівку боронячи Україну, але не втратив жагу до життя, проплив 2 км! Загалом було 800 учасників, із різних регіонів України, а одна учасниця навіть приїхала із Бразилії прийняти участь у змаганнях.

«Українці вчергове доводять, що сила духу та незламність – стиль життя. І ми із задоволенням підтримуємо наших партнерів і віримо, що разом ми зможемо підбадьорити як спортсменів, так і аматорів продовжувати займатись спортом та підтримувати фізичне та ментальне здоров’я. А усі турботи на шляху до перемоги на дистанції ми беремо на себе», – зазначає Нонна Рижа, маркетинг-директорка страхової компанії ARX 

Власта Шовковська, організаторка змагань OCEANMAN Ukraine: «Попри складні часи особливо важливо піклуватися про розвиток спорту, як запоруку здорового майбутнього країни. Ми дуже цінуємо та вдячні нашому страховому партнеру компанії ARX, яка підтримує нас у прагненні розвитку спорту та здорового способу життя» Окрім спортивної мети OCEANMAN KYIV 2024 переслідує ще й благодійні цілі на підтримку військових. Всі 100% коштів із благодійного запливу підуть на закупівлю необхідного обладнання військовим.