Софія Санчес
Софія Санчес, фото з її інстаграм-сторінки

Софія Санчес – юна акторка – вже відома українським глядачам завдяки нещодавньому голлівудському фільму «Барбі», в якому дівчинка зіграла одну з “Барбі. А зараз вона з’явилася у фільмі «Голодні ігри: Балада про співочих пташок та змій», який днями вийшов в український прокат і в якому вона грає маленьку трибутку на іграх.

Талановита гра дівчинки й успіх змусив прихильників детальніше познайомитися з нею – так з’ясувалося, що Софія Санчес – з Дніпра. Зрештою, дівчинка й сама себе так позиціює – у шапці профілю своєї інстаграм-сторінки вона так і позначила «українська актриса в “Голодних іграх” і “Барбі” із синдромом Дауна» і доповнила синім і жовтим сердечками.

Від неї відмовилися біологічні батьки, бо в дівчинки виявили синдром Дауна. Перший рік життя вона зростала у дитбудинку, поки її не удочерила американська родина з Каліфорнії Дженніфер і Гектор Санчеси. Вони виховували трьох рідних дітей, наймолодший син Хоакін також мав синдром Дауна. Подружжя прагнуло виховувати його з Софією як двійняток.

У результаті так і вийшло: дітки дуже потоваришували як рідні брат і сестра

Софія Санчес у дитинстві
Софія Санчес у дитинстві та з братами, фото з її інстаграм-сторінки
Софія Санчес з братами
Софія Санчес – Сонячна дівчинка

Софія зараз має сторінку в інстаграмі і часто розповідає про свою родину і братика, захоплюється ним, розповідає про своє юнацьке життя із синдромом Дауна і поступово стає амбасадором таких дітей. Одне з її відео про себе та сонячних дітей набрало понад 5 мільйонів переглядів.

«Барбі» й «Голодні ігри» – не всі фільми, в яких вона знялася. У 2015 році Софію Санчес у шестирічному віці запросили на роль у хітовому американському телесеріалі “Підмінені при народженні”. Зараз їй майже 14, і в її портфоліо вже чимало зйомок – і в кіно, і в рекламі. Ще вона проілюструвала книги для дітей із синдромом Дауна: You are Enough і You are Loved, підтримує різні соціальні проєкти – від захисту довкілля до захисту прав акторів.

Софія Санчес підтримує Україну

Зараз свою підтримку Софія Санчес спрямовує на підтримку України і у своїх дописах постійно закликає допомагати українцям.