Відома українська дизайнерка Оксана Караванська творить свій новий проєкт: 20 травня у Києві, у відкритому просторі інноваційного парку UNIT.City відбудеться унікальна фешн-подія під провокативною назвою Existential Fashion Error.

Нова колекція Караванської – це не просто дефіле без правил, не просто фешн-виклик, а непересічний соціальний проєкт на підтримку Благодійного фонду «КРАН» та його доброчинної  ініціативи «Будь потужною на 300W(omen)».

На скільки етичною можна вважати моду у стосунку до навмисної модифікації тіла людини? Ця колекція, створена разом із текстильним дизайнером Ксенією Уманською, випускницею London College of Fashion, піднімає гостре соціальне питання про те, як паралельно існує дві реальності. В одній – свідомо порушена цілісність тіла, де жертви моди нівечать себе, в іншій – вимушена втрата природньої симетрії внаслідок трагічних подій.

Existential Fashion Error – це концепт про інтелектуальну моду, яка несе сенси. Про моду як простий спосіб говорити про складні речі

Фрагмент колекції Оксани Караванської для Existential Fashion Error
Ескіз Оксани Караванської для Existential Fashion Error

Фонд «КРАН», який приймає складні виклики в благодійності, та фешн-виклик Караванської Existential Fashion Error об’єднались, щоб залучити нових партнерів до важливого соціального проєкту придбання роботизованого комплексу для відновлення ходьби тяжко травмованих бійців GЕ-O System Evolution, вартість якого – 288 000 євро (виробник – Reha Technology, Швейцарія) і підтримати ініціативу  «Будь потужною на 300W(omen)»: не купувати інвалідні візки, а ставити хворих на ноги.

Дефіле без правил від Караванської 20 травня у відкритому просторі інноваційного парку UNIT.City усе ж матиме певні правила – захід відбудеться просто неба із дотриманням карантинних вимог МОЗ, встановлених на час його проведення.

КВИТКИ онлайн: https://2event.com/events/1863421#/