Українська журналістка та правозахисниця Мирослава Гонгадзе отримала премію за етику Inamori Ethics Prize 2023. Цю премію вручають з  2008 року, щоб відзначити видатних міжнародних етичних лідерів, чиї дії та вплив значно покращили стан людства.

Як відомо, Мирослава Гонгадзе – українська телеведуча й журналістка, юристка, вдова журналіста Георгія Гонгадзе. Наразі Мирослава є керівницею «Голосу Америки» у Східній Європі, а також часто виступає як експертка з питань України.

«Філософія Інаморі – чини по совісті, приймай виклики і дій відважно і дивись на світ позитивно» – це моє життєве кредо. Отримання цієї нагороди є особливим привілеєм і дає мені сили не зупинятись. Дякую співробітникам Центру та Інституту Інаморі за цю честь і за насичені дні зустрічей і спілкування у рамках церемонії. Ця нагорода належить усім вам, хто мене підтримує і дослухається. Я дякую вам за те, що ви допомагаєте відстоювати справедливість і правду», – поділилася враженнями Мирослава на своїй сторінці у соцмережах.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.