Справжнє кохання здатне на все. Справжнє кохання доросле. Воно про підтримку й відповідальність. І про одруження навіть у цей далеко не святковий час. У кожної з цих пар – своя історія кохання, свої випробовування, але попри це вони дали обітниці бути разом і в горі і в радості. Зичимо кожній такій парі радості й перемоги!

МИХАЙЛО ТА ОЛЕНА

Історія Михайла та Олени розпочалася під час війни. Він – військовий медик, вона – волонтерка, журналістка й викладачка. Їх об’єднала спільна справа – медицина. Те, що в прямому сенсі рятує життя. Весілля молодята організували просто на місці розташування бригади, в якій служить наречений, адже за період війни побратими стали чи не найріднішими людьми. І молодята, і їхні друзі певні: кохання переможе усе, навіть війну.

Джерело: 61-а Окрема Механізована Степова бригада

Читайте також: Жінки Івана Франка: три кохання, кілька захоплень й один шлюб

ЯРОСЛАВ І ТЕТЯНА

Вони давно мріяли про шлюб, однак повномасштабне вторгнення відтермінувало ці плани. І от нарешті закохані побралися – церемонію одруження вперше провели в обласному госпіталі ветеранів війни. Саме тут зараз перебуває військовослужбовець, який отримав мінно-вибухову травму спинного мозку. Зараз він пересувається на колісному візку, але мріє скоріш стати на ноги попри те, що травма важка. Дружина всяк його підтримує: «Головне, що живий. А з рештою впораємося».

Джерело: Суспільне Рівне

Читайте також: Марія Садовська-Барілотті: сестра Карпенка-Карого і конкурентка Заньковецької

ДЕНИС ТА КРІСТІНА

Прикордонник Денис познайомився з дівчиною у Білгород-Дністровському, де він проходив військову службу, ще до повномасштабного вторгнення. Це було кохання з першого погляду. На початку війни парі довелось розлучитися, адже Денис разом з побратимами боронив південні рубежі країни. Однак навіть на відстані підтримували стосунки: це реально, коли кожен розуміє, що любити – це дивитися в одному напрямку.

Молодята пообіцяли один одному кохати та підтримувати все життя.

Джерело: Південне регіональне управління ДПСУ.

Маємо ще одну щемливу історію кохання під час війни: Історія кохання: пара з відомого фото, яка побралася під час війни. Кохання дійсно всепереможне!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: