У Києві у КВЦ «Парковий» відбувся масштабний інвестиційний жіночий форум Female Freedom Forum. Організатором події став навчальний центр «Біржовий університет». Захід, спрямований на популяризацію та розвиток інвестування, зокрема в себе, у свою країну та у перевірені фінансові інструменти задля підвищення рівня життя та забезпечення фінансової незалежності на майбутнє.

Тема цьогорічного форуму стала відповіддю викликам життя та роботи в умовах воєнної реальності: говорили про розвиток особистого бренду, інвестиції в цінні папери, масштабування невеличкого бізнесу на міжнародну арену, капітал для життя на пенсії, пасивний дохід тощо.

На форумі 12 спікерок поділилися власним досвідом і рекомендаціями 

Засновниця izibank Анна Тігіпко розповіла про інвестиційні можливості в час, коли здається «все пропало». 

Засновниця школи «BY finance», інвесторка Юлія Баткалова висвітлила тему фінансової незалежності жінок. 

Інвесторка у цінні папери, крипту, нерухомість Валентина Олеярник поділилася секретами, як вирости в доході х10 через роботу з підсвідомістю та психологію. 

Спеціалістка HAYAT ESTATE Юлія Шевелєва висвітлила тему інвестування у майбутнє через закордонні проєкти. 

Фінансова експертка з 1000 клієнтів у супроводі Олеся Твердохліб дала покрокову схему створення капіталу та виходу на пенсію у 45 років.

CEO музичного лейбла POMITNI Ірина Горова поділилася рекомендаціями щодо побудови особистого бренду та бізнесу.

Інфлюєнсерка Інна Мірошніченко з досвіду розповіла, як тримати баланс між ролями «мама», «телеведуча», «адвокатка», «благодійниця».

Фінрадниця Тетяна Боримська поділилася власною історією, як вона стала інвесторкою після років роботи вчителькою.

Шоуранерка інвестиційних проєктів Олена Савчук поділилася практичними кейсами щодо залучення інвестицій у свій бізнес.

Директорка департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко розповіла про масштабування невеликих бізнесів на міжнародний ринок. 

Авторка проєкту «Zemliachky. Ukrainian Front» Ксенія Драганюк розповіла про роботу з жінками, які зараз воюють у складі Сил оборони України.

Експертка з голосу Дар’я Мос поділилася лайфхаками постановки голосу. 

Проводила захід журналістка, теле- та радіоведуча Тетяна Гончарова

Учасники заходу дізналися про побудову особистого бренду, баланс між сім’єю та кар’єрою, про накопичення фінансової подушки для дитини, інвестування в цінні папери та реальну можливість виходу на пенсію у 45 років. А ще — про масштабування бізнесу на міжнародний ринок та інвестування у своє майбутнє через підтримку ЗСУ та України.

Female Freedom Forum 2024 ініціював і важливу місію — всі зібрані кошти передали благодійному фонду «Zemliachky. Ukrainian Front» на забезпечення жінок-військових у найгарячіших частинах фронту. 

Серед учасників жіночого форуму розіграли подарунки від партнерів: сертифікати на 3 дні відпочинку від мережі Apartel Resort за правильні відповіді вікторини, а також сертифікати на масаж обличчя від Kontour за найкращі запитання спікерам. 

Female Freedom Forum 2024 став важливою подією для підвищення свідомості та розвитку жінок у бізнесі та фінансовій сфері.