Ілюстрація дизайнерки, письменниці Ольги Навроцької, створена за допомогою ШІ

Щось ми, дівчата, погано «чаруємо» останнім часом. А сьогодні увесь день – магічний! День весняного рівнодення! Його астрономічно-природне значення можете загуглити – хто забув уроки природознавства за 6 клас. А от його магічну силу запам’ятовуйте і негайно втілюйте.

Сам момент рівнодення був о 5 ранку. Ми його благополучно проспали 🙂 Гурині, астрологині та інші майстрині з читання зірок радять і цей момент, і увесь день провести «на високих вібраціях». Високі вібрації – це не про нас, земних жінок, які вже зранку гори звертають, але методичний план чарування на день цілком згодиться.

Отож…

Сьогодні складаємо «запити» на майбутнє – все, чого хочеться!

Наприклад, щоб 1/6 суші за нашим кордоном розчинилася, щоб еф-16 нарешті закрили наше небо, а петріотів нарешті було стільки, щоб затулити всю двітисячікілометрову лінію нашого кордону з запорєбріком. Ну і трошки для себе загадаємо: щоб з’явилися додаткові гроші собі на масаж, бо спину вже ломить від усієї напруги, щоб улітку – на море у наш Крим, і заради такої події щоб трошки все-таки встигнути схуднути. Небесні сили почують і допоможуть здійснити. Принаймні, в це вірили наші пращури 🙂

Сьогодні починаємо нове.
Відкриття нової банки для збору на дрон, закинуті ранкові пробіжки чи англійська теж вважається як нове. Мерщій!

рівнодення
Ілюстрація дизайнерки, письменниці Ольги Навроцької, створена за допомогою ШІ
Сьогодні «покращуємо карму»

Рівнодення здавна сприймали ще як час виправлення помилок добрими справами і примиренням. Нагримали вчора на маму за прогулянки під час повітряної тривоги – заїдьте до неї в гості і проведіть разом час. Ну і Свєтці-сусідці подаруйте пачку солі – напозичали ж невдячно вже кілограм.

Сьогодні завершуємо старі «сюжети»

Разом з весняним рівноденням починається новий астрономічний рік, тому прощаємося з дурними думками, пустими зв’язками, марними надіями. З вічно зайнятим (для вас) «Бредом Піттом» з сусіднього відділу прощаємося теж, скільки можна чекати те запрошення на каву? В «чорний список»! І взагалі, все чорне – тобто брудне сьогодні вимиваємо. Голову передусім – як символічне очищення 🙂

Сьогодні знаходимо підказки і рішення

Якщо мучило якесь питання, не давав спати якийсь клопіт чи сумнів, то в язичницьку давнину в рівнодення йшли до віщуна, якогось всесильного дуба або в сакральне місце і розповідали все як є. Сеанс психотерапії по-сучасному.

Якщо дуба поруч нема, можна поговорити сама з собою: ви ж для себе – найближча людина, кращий персональний психотерапевт!

весняне рівнодення
Ілюстрація дизайнерки, письменниці Ольги Навроцької, створена за допомогою ШІ
Сьогодні не думаємо про погане

Бо погане теж може легко справдитися у весняний «Новий рік». Тому вмикаємо хорошу музику, беремо хороші книжки і… уявляємо, що ми у відпустці на морі, лежимо на шезлонзі, попиваємо коктейль. І нехай вже нарешті так буде! Одразу після двотижневого святкування нашої Перемоги.

А увечері перед сном сьогодні обов’язково повторіть: «Чари-бари-помело-щоб усім нам повезло!» Щоб все загадане збулося, а начароване – спрацювало 🙂