Фото: СтратКом ЗСУ / AFU StratCom

Захоплюємося нашими військовослужбовицями й продовжуємо про них розповідати у спецпроєкті “Захисниці” онлайн-медіа “Українки”. Наша нова героїня – Анастасія у цивільному житті, на фронті – старша навідниця з позивним «Кнопка”.

Вона мобілізувалася за власним бажанням. «Вирішила свої питання і прийшла до ТЦК. Мене кілька разів перепитали, чи розумію, куди я йду, і згодом запропонували посаду бухгалтера у фінслужбі батальйона – через вищу економічну освіту».

Швидко зрозуміла, що штабна робота – це не її. «Не можу сидіти на одному місці, мені потрібно рухатися. Дуже довго цього добивалася, навіть місяць стояла в нарядах [сміється]. І врешті командир погодився, точніше, я його переконала», – розповідає Анастасія для СтратКом ЗСУ / AFU StratCom.

Читайте також: Бути чи не бути військовою? Що треба знати за крок до рішення

Коли її запитують, як вона – тендітна «Кнопка» справляється з кулеметом вагою 58 кілограмів, Анастасія пояснює: «Кулемет не тягає одна людина – розрахунок, 4 людини. Мене поставили одразу на посаду старшого навідника, і моє завдання було нести ствол. А він важить усього 11 кілограмів. Потім бігала трошки ще з триногою, яка важить 20 кілограмів – нічого, нормально».

Усім своїм побратимам і посестрам в ЗСУ Анастасія бажає вірити в перемогу і в те, що вони скоро повернуться додому. “Що б не траплялось, треба вірити у краще. А ще дуже, дуже, дуже дякую усім за їхню роботу”.

За матеріалом СтратКом ЗСУ / AFU StratCom.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: