жіноча справа
BEAUTYBOOSTR
мобільний додаток самомасажу для молодості й краси українок
Інтервʼю із засновницями Надією Гонсалес та Олександрою Волковою
розмовляла
Вікторія Шапаренко
Додаток для самомасажу BeautyBoostr «вийшов у люди» не так давно, та вже встиг отримати престижну міжнародну премію Beauty, Health and Welness Awards-2024 (Великобританія) як інноваційний та успішний стартап. Зізнаюся, я сама є його користувачкою, і це дуже зручно – приділити собі усього 10-15 хвилин зранку або увечері, обравши один з уроків самомасажу з потрібною темою і чітким таймінгом, і насолоджуватися результатом. Знати, що твоя краса – в твоїх руках. У прямому сенсі.
А ще цей додаток створений українками – і для українок. Тож «Українки» не могли згаяти можливості поспілкуватися з його засновницями про все-все. І це було дуже цікаво. І трохи хвилююче, адже, напевно, ми перші з українських ЗМІ розповідаємо цю надихаючу історію.
Дівчта, розкажіть трохи про себе й те, як ви стали бізнеследі? Що до цього підштовхнуло?
Олександра: За освітою я інженер-конструктор швейних виробів, закінчила університет технологій та дизайну з червоним дипломом, та ніколи не працювала за фахом. Пробувала працювати в офісі, але мене це не надихало. Я хотіла вирішувати різні цікаві задачі, змінювати діяльність. Саме тому й пішла в бізнес.
Спершу вивчилась на кондитера й відкрила свою невеличку студію. Водночас виявила, що мені бракує знань, зокрема, в маркетингу, й почала навчатися. Відтоді пройшла більше 20 курсів і останні 5 років займаюся маркетингом, роблю запуски різних продуктів і працюю в основному на себе. Мене надихає можливість створювати щось своє, унікальне, корисне. Я ніколи не женусь за прибутком, найперше мені важливо те, що продуктів, які я створюю, досі не було. Можна сказати, що це его. Та це невідʼємна частина мого характеру, і як я не боролася з нею, вона все одно є.
Мені довелося виїхати з України з трьома дітьми на початку війни. Хлопці-двійнята народилися на 35 тижні в Чернігові під час боротьби за місто
Виїжджали ми, коли їм було 6 днів, вони не тримали тепло й були забрані з інтенсивної терапії під власну відповідальність. У місті ми залишили дідуся, який відмовився виїжджати, та собаку, бо бракувало рук навіть для дітей – доньку, якій тоді було 2 роки, при евакуації тримала незнайома людина.
Виїхали ми спочатку в Київ, потім за кордон. Було важко, бо немовлята одразу підхопили вірус, були госпіталізовані й фактично боролись за своє життя. З чоловіком я розлучилася, коли дітям було 7 місяців, але колишній не залишає мене в спокої і намагається зробити все, щоб їх забрати. Зараз ми в Йорданії, я сама виховую дітей і працюю, попри все. Зокрема, BeautyBoostr створювався у постійних переїздах – по суті, у п’яти країнах.
Надія: Я дипломований майстер масажу обличчя й тіла, успішно працюю у цій сфері понад 10 років. За першою освітою я інженер-енергетик, але за фахом пропрацювала лише рік, а потім зрозуміла, що не отримую задоволення. Мене увесь час переслідувало відчуття, що я безцільно витрачаю дорогоцінні дні мого життя, й тому почала пошуки іншої роботи.
Мені дуже не щастило: не маючи орієнтирів і розуміння, чого я хочу, я хапалася за будь-які пропозиції, тож не дивно, що в деяких компаніях працювала по тижню! Це зараз я точно знаю: варто обирати серцем, прислухатися до своїх відчуттів в процесі роботи – тільки тоді працюєш із задоволенням, притягуєш потрібних людей та обставини.
У 2006 році я вирішила: якщо мені так не щастить з роботою, треба створювати робочі місця самій! Тоді я відкрила свій ФОП і більше ніколи не працювала на когось. Займалася різними проєктами, але завжди йшла за покликом душі, і врешті-решт ця стежка вивела мене туди, де я зараз!
Обрати шлях майстра масажу «допоміг» колишній чоловік, який захотів розлучитися. Саме тоді я зрозуміла: нарешті треба дорослішати, брати відповідальність за себе й дітей цілковито у свої руки. Можливості розкачатися, потренуватися не було – тестовий режим життя закінчився. Когось до улюбленої справи підштовхує мрія дитинства, когось – приклад авторитетної особистості чи модель успішного бізнесу. У мене все було геть інакше: після новини про розлучення я шукала виключно те, що дало б мені стовідсоткову гарантію отримання доходу й змогу планувати майбутнє, бо фінансовий бік для мене, як і багатьох жінок у цьому становищі, був ключовим. Найперше, місія була – вижити, мати гроші, щоб забезпечити себе і дітей. Мабуть, адреналін і невизначеність зіграли роль каталізатора. Це був такий турбо-піддув, який спонукав мене мислити дуже раціонально, практично, і тому з усіх напрямів бʼюті-сфери я обрала саме масаж.
До того я вже працювала в мережевій косметичній компанії, але розуміла, що косметики недостатньо, щоб добре виглядати, повинно бути щось більш ефективне, адже я хотіла допомагати жінкам більш комплексно і якісно. Я вирішила, що дієвим тут буде масаж обличчя, хоча тоді дуже поверхнево уявляла, що це взагалі таке, можна сказати, зовсім не уявляла – я ніколи не робила до того масаж обличчя! А коли почала вчитися, зрозуміла, яка глибина в тому, що ми робимо! Я відчула, що за цим майбутнє, що це – тренд, який буде завжди актуальним. Адже усі люди, які мають шкіру, є нашими потенційними клієнтами! Навіть якщо вони не замислюються про це сьогодні, це може відбутися будь-якої миті завтра. Я зрозуміла, що цей ринок великий і незаповнений, тож є де розвернутися і куди зростати. І що саме я можу бути на старті цього руху природного омолодження й оздоровлення організму зсередини й ззовні.
Звісно, я не знала, де опинюся через 10 років. Та мріяла бути більш ефективною, встигати більше. Вже за перші роки я здобула 16 дипломів різних шкіл, стала затребуваним майстром масажу й почала шукати можливості масштабуватися
Прислухалася до знаків, які підкидала доля. Завдяки професії я здобула свободу і впевненість у своїх силах. І саме тому зважилася на кардинальні зміни і в особистому житті – мені пощастило зустріти на сайті знайомств справжнє кохання. Аналізуючи цей шлях, я розумію – це сталося тому, що я не боялася ризикувати й знала, що завжди можу розраховувати на себе. Я мала й визнання, й фінансову стабільність. Була певна, що впораюся, як би там не склалося. Хотіла жити на повну – і саме своє життя.
Мого чоловіка, як людину успішну, це дуже приваблювало, бо йому бачилася поруч така ж сильна, відповідальна й доросла особистість. І все вдалося. Як він захоплювався мною на початку, так і зараз є головним моїм фанатом: вірить у мене, пишається, в усьому підтримує. Я продовжую свій бізнес вже у Швеції, де живу. І повсякчас надихаюся роботою. Це мене рятувало у будь-які часи – я працювала, спілкувалась з клієнтами, продовжувала розвиватися. А невпинний розвиток – запорука неминучого успіху.
З чого почалася ваша співпраця? Як ви зрозуміли, що Надія (Олександра) – саме та людина? Як вам працюється разом?
Олександра: З Надею ми почали співпрацю з 2020 року, коли познайомились на курсі, де я була лектором з маркетингу в соціальних мережах. Ми тоді створили разом дуже класний курс. Мені було це цікаво, бо вже до того почала займатися своїм обличчям, хоча й не була стовідсотково задоволена ефектом. Знайомство з Надею принесло у мою практику й самомасаж, я почала робити це, побачила результати – як це впливає на зовнішність і загалом мотивує змінюватися на краще. Тому наша співпраця з Надею була неминучою. Відтоді ми стали не лише бізнес-партнерками, а й подругами. У 2022 році мені прийшла ідея створити додаток, я запропонувала це Наді, і все почалося.
Мені зручно працювати з нею разом. Хоча часом Надя й може на мене ображатися, бо я занадто вимоглива – у мене є терміни, плани, структура, дедлайни. А у Наді інший склад характеру, такий більш творчий. Хоча я теж творча людина, але з дедлайнами 🙂 Тому бувають і розбіжності, але вони не такі критичні.
Ми гарно доповнюємо одна одну, вдвох віримо у цей проєкт і розвиваємо його
Надія: Всі проєкти, які я створювала, були спрямовані на масштабування: і клуб самомасажу, започаткований в Інстаграмі під час ковіду, де я водночас працювала з багатьма жінками, і навчання масажу онлайн, яке робила ще в Києві. А ще я постійно навчалася. І після чергових курсів з розвитку Інстаграму, достатньо дорогих, подумала: воно десь мені окупиться, бо це розширення обріїв, нові можливості. Я відчувала, що це вихід на іншу орбіту. Саме так і відбулося – на тих курсах ми познайомилися з Сашею, і масштаб проєктів, які ми зараз ведемо, вражає. Думаю, навіть вона не могла цього уявити від початку. І того, як ми можемо одна одну надихати, як може співпасти творче й практичне. Як на мене, це дуже класне поєднання. Адже творчість може бути неконтрольованою. Вона, як річка, може розтектися і перетворитися у велику… хай не калюжу, але озеро. А якщо структура викладе такі обмежуючі дамби, допоможе їй рухатися в потрібному напрямку, вона приведе не лише в море, а й в океан.
Звісно, як у будь-якому творчому тандемі, дуже важливими є такі якості, як легкість, терплячість, мудрість, розуміння. Спільна робота над відповідальним проєктом часом має й стресові моменти, тож треба тримати баланс, памʼятати, заради чого й куди ми рухаємось. Це дуже допомагає і в творчості, і в досягненні цілей. І це дуже класне підґрунтя, на якому можуть створюватися нові й нові проєкти. Це постійний розвиток, рух, можливий тоді, коли тобі комфортно в тому, що ти робиш.
Можу сказати, що я абсолютно щаслива людина, адже займаюся тією справою, яку обожнюю й роблю з великою наснагою. І сама отримую задоволення, і надихаю інших
Робити щось нове під час війни складно, і на це треба сміливість. Безперечно, у вас вона є. Як виникла ідея BeautyBoostr, хто є її автором? Як народилася назва проєкту, чому саме така?
Олександра: Ідея виникла у мене. Починалося все так: якось на початку війни, коли ми з дітьми вже виїхали з України, я глянула на себе в дзеркало і жахнулася. Я реально виглядала втомленою, що не дивно. Тож почала займатися з Надіним клубом, але мені не вистачало додатку (загалом я давно займаюся спортивними додатками): хотілось щось передивитись, повторити, спитати. І я запропонувала Наді його створити. Коштів, правда, на це не було. Я знайшла людей, які нам промалювали дизайн, заплатила за це 1,5 тисячі доларів, навіть не знаю, де знайшла гроші 🙂 На цьому ми тоді зупинилися, а потім ми повернулися до цього. Разом з ідеєю додатку я взяла участь у міжнародному акселераторі, одному з найбільших у світі. Ми робили кастомер-девелопмент і у серпні 2023 року випустилися з акселератора. Зазначу, що до кінця дійшли лише 11 проєктів з 300. І ми були серед них.
Тепер про назву. Спершу ми хотіли назвати додаток Young Me. Але почали тестувати цю ідею з потенційною аудиторією, і всім не подобалось. Бо жінки не хочуть бути young – вони хочуть бути здоровими, мати гарну шкіру. Пробуючи інші варіанти, в якийсь момент ми знайшли цю назву – BeautyBoostr. Знову її протестували, вона сподобалася. Тож з акселератора ми випускалися вже з проєктом BeautyBoostr.
4 серпня 2023 року я поїхала в Лондон на випуск, залишивши дітей на один день. І з того моменту ми почали розробку. Взагалі, цей процес – американські гірки. Ще на акселераторі ми зрозуміли, що масаж – це добре, та є ще така потреба як рекомендація продуктів. Бо жінки зазвичай не дуже розуміють, як їм підбирати засоби: купують щось із рекомендацій в Тік-Току чи косметолога, або й просто дивляться на упаковку – якщо там написано, що їм подобається, вони беруть.
Також в акселераторі ми провели велике дослідження конкурентів, усіх додатків, які існують. І виявили, що є додатки фейсфітнесу, з масажними рухами, моделями, але майже всі вони розроблені чоловіками як бізнес, без знання й розуміння. Цей масаж явно не професійний, робиться без бази, і продукти рекомендуються теж уніфіковано.
А ми зробили систему, яка за активними інгредієнтами в продукті визначає, якому типу шкіри це підходить. Розробили 36 типів шкіри для додатку (і це ще мінімально), в той час, як на ринку зараз 16. Всі рекомендують, виходячи з того, що каже виробник, а ми – з того, що є в продукті. Наприклад, якщо там є інгредієнти, що закупорюють пори, ми не рекомендуємо його для жирної шкіри, якщо є інгредієнти, що викликають подразнення, – для чутливої. Плюс у нас є величезна база інгредієнтів з алгоритмами.
Загалом, масаж і догляд за обличчям повʼязані. Бо масаж – це робота з кістковою тканиною, фасціями, а креми – робота зі шкірою. Зараз в додатку у нас вже є ці дві основні функції, й ми розробляємо третю – марафони
Надія: Шкіра – це 10% обличчя. Багато жінок забувають про це і думають, що головне, аби не було зморшок. Але шкіра – то лише то поверхня «айсбергу», й те, як вона виглядає, залежить від того, що під нею! Зовнішня краса починається зсередини. Недоліки, які ми спостерігаємо на шкірі, – це закономірні наслідки змін структури обличчя й відхилення в роботі систем організму. І коли мені кажуть: «Ти просто адепт масажу, тому не ходиш на процедури», я завжди питаю: «Яку б процедуру ви порадили, щоб вона зупинила резорбцію кісток або зняла набряк? Порадьте хоч одну, я перша на неї піду». Але такої немає.
Зі свого багаторічного досвіду роботи я можу сказати, що жодна жінка з інʼєкціями не виглядає молодшою, навіть якщо на поверхні зморшок немає. Адже має значення й стан кісток, постава тощо. Якщо взяти двох жінок одного віку, що ведуть приблизно однаковий спосіб життя, все одно привабливіше буде виглядати та, яка природнім шляхом зберігає своє обличчя. Тому що при цьому нічого не деформується і не спотворюється, і таке обличчя більш спонукає для спілкування, краще сприймається оточуючими. Тому ми зробили продукт, який забезпечує комплексний індивідуальний підхід до обличчя. Звісно, не забуваючи й про шкіру, навіть якщо це 10%, – для неї у нас скоро буде ексклюзивна косметика.
Які були труднощі під час створення додатку?
Олександра: Коли ми розпочали процес, нам назвали суму вартості проєкту – 13-15 тисяч доларів. На даний момент це вже 35-38 тисяч. І переважно ми самі вкладали базові кошти в його розробку, хоча були й інвестиції.
Розробка додатку була випробуванням, бо потребувала не лише багато коштів, а й багато часу. Так, щоб додати програми з масажами, ми писали відео і для кожного окремо текст, а таких вправ було близько 400. Потім їх треба було скомпонувати за схемами відповідно до всіх типів обличчя. У нас є така таблиця, яка жахає всіх, коли її бачать, і не одна така. Зараз в українському додатку у нас 11 програм самомасажу, і для кожного заняття є своя таблиця. Також є англійський додаток, який наразі запускається, і для нього ми все це перекладали.
Ми думали, що випустимо додаток за 2-3 місяці від початку розробки. Планували зробити це у жовтні 2023-го, але реально вдалося аж у кінці грудні. Та по факту притомна версія додатку вийшла в кінці квітня 2024-го. Спершу у нас було близько 100 дівчат, які купили його на довірі, перед запуском, це були Надині клієнтки. Тоді ми взагалі не могли пояснити, що ми робимо і як це працює.
Коли BeautyBoostr «вийшов у люди», що ви відчували?
Олександра: У мене були жахливі враження. Була купа багів. Наші хлопці-адвайзери створили таблицю, і в ній було сто багів, а під ними – сума для їх виправлення, 5-6 тисяч доларів. Це тому, що ми випустили дуже комплексний додаток: якби зробили одну функцію, потім додали другу, це було б не так. Тому перші враження від додатку у мене як перфекціоніста були не дуже, це не відповідало на 100% моєму баченню. А якщо мені не подобається дизайн чи шрифт, я буду сидіти й намагатися це виправити. А от Наді були зовсім інші враження.
Надія: Боже, це було так класно 🙂 Я не могла повірити, що ми взагалі це зробили! Це Саша знала, як воно мало бути, для мене ж це був такий хай-тек, якого я ніколи не бачила. Тож я відчувала таку гордість на всю Україну, таке щастя! Мене це надихало.
Бо це дуже важлива справа – перейти від слів до діла. Бачити свій продукт, який вже отримав таку візуалізацію й практичну реалізацію, було неймовірно круто
Що б ви хотіли покращити в його роботі? Це повʼязано з вашими власними спостереження чи є запитом користувачок?
Олександра: Скажу одразу: страждала я недовго. Баги, яких не видно, ми залишили на потім, тільки пофіксили. Водночас створили чат для дівчат, щоб вони писали, що не так, тож одразу брали зворотній звʼязок і тут же в онлайн-режимі виправляли те, що незручно, незрозуміло, не подобається. Обробляли усі відгуки, навіть одиничні.
З грудня й до травня ми покращували додаток: змінили дизайн, інтерфейс, виправили баги. Також зробили тест у вебі, щоб було простіше реєструватися. І вирішили нарешті стартувати продажі. Вже зробили два марафони, але на повну ще не стартували, адже ще не було рекламних компаній. Ми просто набрали нову аудиторію і працюємо.
Нещодавно ми випустили нову функцію «марафони», це було нашим головним пріоритетом останні 3 місяці. Вони будуть від різних спеціалістів (самомасаж, харчування, робота з поставою тощо) й коштуватимуть від 29 до 49 доларів залежно від експерта. Також є короткі безкоштовні марафони. Купуючи марафон, ви отримуєте доступ до додатку. Зовсім скоро буде крутий марафон від зіркового натуропата по роботі зі звичками – для здоровʼя, довголіття, зменшення рівня цукру в крові. Також в кінці вересня стануть доступними наші активні-олії сироватки.
Надія: Марафони важливі, бо завдяки їм люди знайомляться з додатком і потім можуть його придбати на рік. Тобто це такий автоматичний запуск. Також ми плануємо невдовзі обʼєднати додаток і клуб самомасажу в Інстаграмі. Адже хтось любить відеоуроки, а хтось – займатися по живим ефірам, то навіщо розділяти два класних продукти, якщо можна все обʼєднати в одному? Тож ми будемо робити такий зручний сервіс, щоб кожен знайшов свій формат.
До речі, хто є вашими користувачками? Якого вони віку, з яких країн, як багато їх на сьогодні?
Олександра: Зараз 250 жінок пройшли через марафон і купили додаток. Вік – від 30 до 56, хоча є й такі, яким по 70. Дати більше інформації стосовно аудиторії важко, адже додатки ретельно захищають дані користувачів. Тож ми не маємо інформації стосовно їх достатку або місцезнаходження.
Надія: На основі свого досвіду можу сказати, що найбільш актуальний вік, з якого жінки починають дуже цікавитися цим питанням, – це 35, 40 років, коли вже є такі явні вікові зміни. Але гарна новина в тому, що ніколи не пізно. Завжди можна це виправити й виглядати краще, ніж 5,7 чи навіть 10 років тому. Особисто мене радує той факт, що прихильницями масажу обличчя стають і молоді жінки: серед наших клієнток багато дівчат 20-25 років! Це дуже правильний підхід: чим раніше починаєш дбати про обличчя, берегти природну красу, тим менше вікових змін буде в зрілому віці.
Міжнародна тенденція полягає в тому, що перед тим, як сталися вікові зміни, жінки вже починають доглядати за обличчям. Для цього навіть є новий термін – pre-rejuvenation. І наш додаток – дуже актуальна платформа для такого догляду
BeautyBoostrUA – український додаток з самомасажу для українських жінок. Який тип старіння властивий саме українкам, на що їм варто найперше звернути увагу, щоб цьому зарадити?
Надія: З урахуванням тенденцій сьогодення найбільш руйнівним для зовнішності жінки є стрес. І це не дивно, адже ментальні, психологічні прояви не менш важливі, аніж фізичні. Тож ми зробили на цьому окремі акценти, розробили антистресові техніки й вправи. Втім, і сам по собі масаж розслаблює.
В контексті ж морфологічного старіння найбільш розповсюдженим серед українок є деформаційний тип, коли «пливе» овал обличчя, відбувається провисання в зоні підборіддя, зʼявляється пастозність шкіри. Гравітаційний птоз впливає на опущення тканин, а додаткові набряки збільшують вагу обличчя і теж тягнуть його вниз. Також під вагою тканин зʼявляються зморшки. Зміни також відбуваються через резорбцію (усихання) кісткової тканини, що дає зменшення обʼєму кісток обличчя. Надлишок мʼязової тканини під дією гравітації та через наявність нерівномірного тонусу в тканинах розподіляється нерівномірно, й обличчя втрачає чіткі риси.
Тому для українських жінок дуже актуальними є вправи для шиї, корекції й підтяжки овалу, збереження трикутника молодості. Все це ми робимо з акцентом на нижню частину обличчя, бо, наприклад, в зоні чола є лобна кістка, і зі зморшками тут трохи легше працювати (швидше зʼявиться результат), бо у мʼязів є опора. А мʼякі тканини обличчя не мають такої твердої опори, хіба що вилиці, які теж деформуються з часом.
Ну й, звісно, основна дія масажу – це збільшення кровообігу, постачання живильних речовин зсередини. Ефект омолодження досягається і за рахунок цього. Через таку комплексну дію масаж, якщо розібрати його на всіх рівнях, не має альтернативи.
Напевно, ви й самі використовуєте BeautyBoostr. Розкажіть про свої враження.
Олександра: Я підбираю всі продукти за нашим додатком, також практикую ті програми, які мені підходять. Загалом маю проблему з дисципліною – не у роботі, а саме у догляді за собою, адже це щось, чого наче не бачиш, хоча насправді з цим почуваєшся значно краще. Можливо, ця проблема в нашій ментальності: все віддати іншим, а собі самій приділяти увагу – потім, колись. Тож мене масаж структурує, і саме тому ми доповнили BeautyBoostr нагадуваннями – вони дійсно потрібні. Хоча додавання навіть такої невеликої зміни коштує дорого, і наразі ми це повністю не окупаємо. Але ж створюємо продукт, за який не соромно. Він реально працює, він класний, він кращий, ніж конкуренти.
Надія: Всі чомусь думають, що я щодня роблю масаж, але це не так. Тож мене теж стимулюють марафони. І дуже до вподоби ідея, щоб робити це регулярно і за зручними відео, – саме ця ідея була основною, коли я створювала клуб в Інстаграмі. Якщо ви хочете в чомусь досягти дисципліни й регулярності, треба це очолити й показати приклад іншим! А взагалі я лінива, як і більшість жінок. Просто тут в мене вже не було іншого вибору 🙂
А якщо серйозно, мені подобається сам процес масажу – впевнена, що те, що ми робимо з насолодою, приречено на успіх і класні результати! Під час створення додатку я записувала вправи, яких було дуже багато і теж отримувала задоволення, уявляючи, як ці уроки допоможуть жінкам. І зараз я на постійній основі проводжу уроки й марафони, а також майстер-класи й заходи, де навчаю жінок зі всього світу робити собі масаж обличчя. А ще я є обличчям бренду, і це, звісно, зобовʼязує, мені не можна розслаблятися. Так, це не завжди легко, але потім дивишся на себе і думаєш: мабуть, це таки працює. Якщо ти собі подобаєшся, це класно. Важливо це фіксувати: що нові зморшки не зʼявляються, що все тримається на місці.
Можу сказати, що за 5 років інтенсивної роботи самомасажу я подобаюся собі більше, ніж колись. І зараз подобаюся більше, ніж рік тому. Це дуже стимулює, мотивує. І цим можна насолоджуватися не лише в мої 43, а в будь-якому віці. Для мене це показник: і впевненість у собі, і результат на обличчі
BeautyBoostr як успішний стартап вже отримав престижну міжнародну премію. Чи очікували ви цього? Плануєте участь в інших подібних конкурсах?
Олександра: Цікаво,що на цей конкурс ми не подавалися, – вони самі нас знайшли, обрали й надали цю нагороду. Це, звісно, дуже приємно, але ми нічого для цього не зробили, скажу чесно. Зараз плануємо участь в інших конкурсах, та це дуже обʼємна робота, яка потребує багато часу.
А от чим я справді пишаюся – це тим, що ми пройшли один із найбільших конкурсів стартапів, півфінал якого відбуватиметься у Львові. І це велике досягнення, більше, ніж отримати міжнародну премію, бо ми тут пройшли саме як бізнес, концепція, продукт, проєкт. Це дійсно круто.
Які у вас плани на майбутнє?
Олександра: Найважливіше зараз – запустити марафони й випустити лінійку олій, адже цим постійно користуються під час масажу. Можна взяти якусь базову олію й працювати з нею, а от з міксом олій вже набагато складніше. Хоча для себе я змішую базові олії з ефірними і бачу результат – в якості шкіри, в тому, як відбувається сам процес. Бо масаж значно підсилює дію будь-якого засобу: коли шкіра розігрівається, все проникає всередину.
Тож ми вирішили зробити таку лінійку, в якій поки що дві олії (взагалі плануємо більше). Одна з них буде для сухої шкіри, вона сприяє збереженню ліпідного барʼєру і допомагає з гіперпігментацією, другу ще обираємо – зробимо ту, на яку буде запит.
Це будуть не просто олії, а мікс олій з активними інгредієнтами. Такі плани на найближчий місяць. А до кінця року ми плануємо окупити проєкт. Думаю, це можливо, хоча й залежить від багатьох факторів
Надія: Я певна, що якщо зараз у нас ще не мільйон користувачів, – це не тому, що ми робимо щось не те, а тому, що про нас знає обмежена кількість людей. Тож зараз ми фокусуємося на тому, щоб про нас дізналися якнайбільше, готові активно займатися просуванням. Шукаємо такі можливості, і зараз вже це робимо, от просто зараз. За що я дуже вдячна 🙂 Про це треба розповідати, адже ми робимо класний продукт для жінок.
Чому б ви порадили цей додаток іншим жінкам? В чому його основні переваги?
Олександра: Це єдиний на сьогодні додаток, який дійсно пропонує результативні, перевірені жінками програми самомасажу та підбирає догляд, іноді навіть краще за косметологів. І це наразі це чи не єдиний варіант неінвазивного способу зберегти молодість. А ще ми постійно покращуємось, дослухаємось до клієнтів і додаємо нові функції. З нами реально цікаво. Можна обирати формат участі: марафони чи просто додаток, безкінечно змінювати програми, користуватись додатковими заняттями, які ми теж постійно оновлюємо.
Надія: Додаток – це апогей нашої колаборації з метою популяризації масажу як одного з найкращих інструментів догляду за обличчям і тотального омолодження зсередини: безпечного, екологічного, фізіологічного. Це можливість вийти на широкий загал, масштабувати наше бачення, знайти прихильників цього способу природного омолодження й покращення зовнішності. Для будь-якої жінки важливо подобатися собі, мати впевненість і розуміння того, що можна впливати на вікові зміни. І коли ти знаєш, що можеш робити це власними руками, не привʼязуючись до косметологів, майстрів масажу чи інших фахівців, це надає багато ресурсу й натхнення. Завдяки нескладним, але правильно виконаним технікам за 15-20 хвилин на день можна побачити класні результати, не зрівнянні з ефектом від жодної косметологічної процедури. Коли є наш додаток, ваші руки, крапля якісної олії, яку ми зараз теж створюємо, – все можливо. Це не просто масаж, не тільки зміни зовнішності. Це якісні зміни життя.
Також додаток – це унікальне структурування усіх вправ і технік відповідно до потреб кожної жінки. На основі тесту можна визначити індивідуальну програму догляду, і така перевага є тільки у нас. Окрім того, це все створено живими людьми, це не якісь наймані моделі, які виконують вправи. Це моє обличчя, з яким я працюю багато років, і те, як воно виглядає, також є підтвердженням того, що ці практики робочі. Ще це можливість планувати свій час, структурувати щоденні ритуали краси. І займатися в колі однодумців, отримувати підтримку від нас особисто й від інших жінок. Навіть перебувати в одному колі дуже важливо, як і відчувати причетність до чогось класного й масштабного.
Ми пропагуємо холістичний підхід, який бере до уваги всі сфери життя. Адже масаж – це дуже комплексно: не можна розглядати обличчя окремо від тіла, а шкіру – окремо від мʼязів. Бо все в організмі взаємоповʼязано: наш спосіб життя, звички, думки, дії
Привабливість – це багато факторів, які ми враховуємо в додатку, щоб наші клієнти отримали максимально комплексний ефект. Саме тому додали техніки роботи з енергією і стресом, техніки омолодження через правильний підхід до харчування й звички: режим сну, прогулянок тощо. Адже краса й здоровʼя невіддільні одне від одного – тільки здорова людина може бути по-справжньому красивою. Тому варто працювати не лише із зовнішньою красою – все починається зсередини.
В додатку буде функція марафонів на будь-які теми, і кожна з вас зможе обрати своє і пропрацювати тему, на яку має особистий запит – наприклад, нормалізувати вагу, підвищити рівень енергії, покращити поставу, відновити фізичну форму тощо. А ще отримати базові знання – не просто робити те, що кажуть, а зрозуміти, як це працює, що насправді відбувається в організмі. Коли пропускаєш це через себе, вже не маєш сумнівів. І це моя головна мета – вкласти не просто техніки, а розуміння того, навіщо це і які неймовірні результати можна мати й через багато років, якщо почати робити це вже сьогодні. Також особисто для мене це унікальна можливість структурувати свої знання й навички, як теоретичні, так і практичні, запакувати цей багаж в один продукт, такий бокс з красивим бантиком, розповісти, як багато скарбів у ньому є. Це такий подарунок для усіх жінок. Тож ласкаво просимо! Буду щаслива бачити якомога більше тих, хто обирає природні, безпечні й ефективні методи омолодження разом з нами.
Поділіться власними секретами краси. Що дозволяє вам залишатися у формі, попри стреси й силу гравітації?
Олександра: Я вірю, що краса – це комплекс. Найперше, антистрес, бо ми живемо у військовий час, і у мене був сильний посттравматичний синдром, хоча я й не зразу зрозуміла, що це саме він. У таких випадках дуже ефективними є EFT-практики, які допомагають звільнитися від стресу, бо це так зване перепрошивання мозку. Я це практикую завдяки нашим марафонам. Ще на постійній основі роблю лімфодренажні практики – я мала важку вагітність двійнею і маю її наслідки, тож це дуже актуально. Також намагаюся вводити антиоксиданти в раціон – продукти, напої. Хоча, чесно кажучи, вживання цукру ще не поборола, треба продовжувати. Знаю, що в ідеалі солодке можна раз на тиждень, після основного прийому їжі. Але… увесь цей рік я працювала й навчалася без вихідних, ночами, після того, як вкладала дітей. Це випробування, тож цукор поки залишається як така штука, яка дає енергію. І коли я не маю сил, а працювати треба, тоді пішла, перекусила, і вже трохи легше 🙂
Надія: Я готую для марафонів те, що роблю й сама, це улюблені мої практики, мій власний досвід догляду за тілом. Звісно, я люблю й використовую масаж – і обличчя, і тіла. Масаж тіла не завжди сама собі зробиш, хіба якісь окремі зони (але й це важливо для підвищенні рівня енергії, зняття набряків тощо), тому зі мною двічі-тричі на тиждень працює майстер, якого я сама навчила, і це, власне, мої руки.
Ще секс мене рятує – це дійсно підіймає настрій, як і кохання загалом. І це впливає не лише на красу, а й будь-які аспекти життя. А ще спорт
Бо якщо я вся така знесилена, то завжди питаю себе: а коли ти востаннє була в спортзалі? Є такий причинно-наслідковий звʼязок: якщо пропустила раз, два, то вже й лінощі підкрадаються. І в цей момент мінімальної енергонаповненості я таки веду себе в спортзал. Часом це дуже важко, але в процесі заняття йде таке накопичення енергії!.. І потім ти сяєш, тобі все вдається.
Що надає вам сил і надихає на нові звершення?
Олександра: Найперше – визнання. Ось зараз пройшли в півфінал конкурсу, де обрали 30 стартапів. Я буду презентувати проєкт, говорити на сцені. І вже зараз до цього готуюся.
Також мене надихає розуміння, що у нас реально крутий продукт, який можна не просто побачити, почути, а й відчути результат. Взагалі, останні два роки мене надихає тільки робота й розуміння, що я можу дати щось моїм дітям. Мені важливо створити бізнес, що приносить постійний дохід і при цьому допомагає іншим чимось корисним та унікальним. Надихає мене й структура, дедлайни.
Я така людина: мені потрібно, щоб було гаряче, щоб було багато нового. За цей рік я зробила десь 300 нових дій, які ніколи в житті не робила
Надія: Мене надихає й наповнює робота, взаємодія з людьми у будь-якому форматі. Я забуваю про якісь свої негаразди, у мене все зразу чудово!
Про що ви мрієте і що зробите найперше після нашої перемоги?
Олександра: Я приїду й обійму дідуся, який дуже хотів, щоб ми виїхали, і ми це зробили, а він сам залишився в Чернігові, бо виїхати не дозволяє здоров’я.
Ще мрію, щоб припинилася це нескінченна корупція. Щоб після війни, яку ми переможемо, усіх корупціонерів просто вигнали з України. Бо зараз вони є, їх багато, й вони дуже шкодять.
Надія: Я дозволю собі все пережити, бо зараз не дозволяю. Як увімкнула 2,5 роки тому режим «я повинна бути разом з людьми», так і досі у ньому. Я не маю часу на сум або жалість до себе – не допускаю, щоб ці емоції руйнували зсередини.
Мрію про те, що ми будемо просто спілкуватися, їздити, літати. Робити дуже класні проєкти, бо нам відкриється можливість створювати бізнес в різних країнах
Я чекаю цього – такої взаємодії з українськими жінками на всіх рівнях, без жодних перепонів і перешкод. Ще мрію й далі з Сашею продовжувати нашу справу й робити модель-франчайзинг для бізнесу та масажу. Це доповнить додаток і розширить можливості людей, які хочуть працювати з нами разом. Хочу зробити цілий холдинг, бо він тут дійсно ергономічно складається. Це може бути франчайзингова мережа Beauty Booster, наприклад. Моя місія – зробити це для всього світу, щоб цей сервіс можна було отримати в будь-якій точці земної кулі. І я радію, що ми успішно рухаємось у цьому напрямку.