реклама

Реклама відіграє ключову роль у формуванні споживчої поведінки та прийнятті рішень щодо здійснення купівлі. Від телевізійної реклами до кампаній у соціальних мережах — бізнеси використовують різні канали, щоб привернути увагу потенційних клієнтів і переконати їх вибрати саме їхні товари чи послуги. Тож розуміння складних механізмів, завдяки яким рекламні ролики впливають на вибір споживачів, має вирішальне значення для бізнесу, що прагне процвітання.

Секрети рекламних роликів, які привертають увагу

Виготовлення рекламного ролика — справжнє мистецтво, яке вимагає особливих знань та зусиль. Проте ось декілька секретів, які однозначно покращать ваше відео:

  1. Вивчайте свою аудиторію. Меседж вашого рекламного ролика повинен резонувати з цінностями вашої аудиторії, інакше позитивного результату очікувати не варто. 
  2. Зробіть цікавий вступ. Розпочніть рекламу з несподіваного зображення чи питання, яке змушує замислитися. Перші кілька секунд вашого ролика повинні викликати у глядача емоції, інакше він просто пропустить рекламу.
  3. Пам’ятайте про якість картинки. Ми маємо доступ до найсучасніших технологій, тож ніхто не дивитиметься ваше відео, якщо воно матиме жахливу якість. Тому краще докласти зусиль і створити якісний візуальний ряд з використанням анімації та спецефектів.
  4. Додайте музику. Вдало підібрана пісня або партитура може задати тон і значно підсилити візуальний ряд.
  5. Доносьте свої думки чітко. Глядача цікавить, як саме ваш продукт зможе покращити його життя. Тому відразу переходьте до суті реклами без затяжних вступів. 
  6. Додайте неочікуваний поворот. Не розкривайте всю інформацію в рекламному ролику. Розпалюйте цікавість і заохочуйте глядачів придбати ваш продукт.

І пам’ятайте, що зйомка рекламного ролика, який привертає увагу, — це передусім  встановлення зв’язку з аудиторією.

Тож не бійтеся тестувати й заохочувати аудиторію давати фідбек, аби знайти те, що точно спрацює

рекламна студія LANET

Чому варто звернутися до професійної студії 

Хоча рекламні ролики можна створювати самостійно, краще звернутися до професійної студії, однією з яких є українська продакшн студія LANET PRODUCTION. У розпорядженні фахівців студії:

  • власний знімальний павільйон;
  • професійні відеокамери (4K, RAW, S-Log, Slow Motion, High fps);
  • повний комплект операторської апаратури й допоміжного обладнання для відеозйомки;
  • набір постійного студійного світла для створення ідеального освітлення з високим значенням CRI> 95.

І головне — безмежна фантазія. Команда LANET PRODUCTION готова взятися за будь-який проєкт і створити рекламний ролик, який однозначно приверне увагу вашої аудиторії. Пам’ятайте: реклама — рушій торгівлі. Щоб замовити рекламний ролик, звертайтеся за контактами:

м. Київ, просп. Берестейський, 107
lanetproduction@lanet.ua
+380930902782