Жінки у розквітіт сил знову у центрі уваги і на головній жіночій обкладинці! Нам дуже подобається ця тенденція, яка з року в рік закріплюється не лише у діловій, культурній, соціальній сферах, а й у колись «родоначальнику» ейджизму – «глянцевому глянці»: тенденція, яку ми для себе формулюємо так – вік не має значення.

Колись у центрі уваги жіночих видань були молоді акторки, моделі, співачки, а зараз першість у різних сферах віддають жінкам 45+ Вони стають видимими, їх вже не «списують» з екранів та обкладинок з появою першої зморшки, вони перестали «розчинятися» у забутті, як тільки у паспорті вклеїли третє фото.

Навпаки, вони стають героїнями і вже постійними «обличчями» журналів, не лише ділових чи суспільно-політичних. Знаменитий американський Vogue обрав чотирьох жінок «за 50» для свого головного у році вересневого номера, який задає тенденції на прийдешній рік.

Лінді Євангелісті виповнилося 58, Сінді Кроуфорд – 57, Крісті Тарлінгтон – 54, Наомі Кемпбел – 53

Так, вони супермоделі, так, вони можуть собі дозволити найкращий догляд за обличчям і тілом і мають розкішний вигляд. Але таких суперзірок було чимало завжди, і лише в останні роки їх почали сприймати не лише для ролей “бабусь” чи реклами мазі від радикуліту.

У великому інтерв’ю під назвою «Лінда, Сінді, Крісті, Наомі! Легендарні супермоделі розповідають про свої досягнення колись і тепер» вони діляться спогадами і думками про вік, славу, життя і цінності. Прочитати можна на сайті Vogue, а на фейсбук-сторінці «Українок» поставити вподобайку на підтримку цієї чудової тенденції. Коли у нас буде друкований журнал, його обличчями теж будуть жінки поза віком, різного віку і взагалі без віку 🙂

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим 🙂