Благодійна вечеря за участі улюблених виконавців багатьох українців – Олександра Пономарьова та Михайла Хоми (DZIDZIO) відбудеться 25 травня у КВЦ «Парковий». У програмі найкращі пісні артистів, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. Ведучий вечора – Юрій Горбунов. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей о 18:00.

З початку року «Квартал-Концерт» організував вже три подібні благодійні вечері за участі артистів. Сумарно вдалося зібрати 4 800 000 грн. Кошти були спрямовані на закупівлю дронів, тепловізорів, пікапів для ЗСУ. Ще частина – на допомогу українцям, які втратили свої домівки через війну.

На сьогодні майже 5 000 000 українців мають статус ВПО – внутрішньо переміщеної особи. Кошти, вилучені з попередніх вечерь, допомогли отримати житло шести родинам із Бахмута та Луганщини. Зокрема 7-річному Стасику, історія якого розчулила українців напередодні нового року.

Петро Волощенко з позивним «Стоун» вивіз із Бахмута сім’ю Стасика. Хлопчик сам познайомився з українським військовим. Петро потоваришував із дитиною і пообіцяв йому, що зможе вивезти хлопця і його сім’ю у безпечне місце, адже у будинок, де вони жили у Бахмуті вже влучав російський снаряд і лишатись там надалі стало дуже небезпечно, російські військові були вже поруч. Зрештою за допомогою танків, дронів і стрільців вдалося евакуювати сім’ю з передової до Чернівців – була розгорнута масштабна спецоперація з порятунку.

Це лиш одна з пяти мільйонів історій. Переселенці потребують допомоги, тому ця благодійна вечеря продовжує серію благодійних подій від «Квартал-Концерту» у КВЦ «Парковий»

А частина прибутку, як і від кожного концерту, буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів – БФ «За Луганщину» та громадська організація «ВПО України». Технічні партнери – компанії «Феєрія» та «Медіатек». Квитки на сайті «Квартал-Концерту» та інших квиткових операторів.

Івент  відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 1-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, зручною парковкою.

КВЦ «Парковий» – це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття – це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами.  

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

ЩО: БЛАГОДІЙНА ВЕЧЕРЯ З ОЛЕКСАНДРОМ ПОНОМАРЬОВИМ ТА МИХАЙЛОМ ХОМОЮ (DZIDZIO)
ДЕ: КВЦ «ПАРКОВИЙ» Паркова дорога, 16-А, 1-й поверх
КОЛИ: 25 травня, збір гостей о 18:00