Такі мітинги пройшли у багатьох містах України. Зокрема, мітингувальники закликали ухвалити закон про демобілізацію після 18 місяців служби. Також наголошували на тому, що відповідна петиція про демобілізацію, створена нещодавно, вже зібрала необхідні 25 тисяч голосів для розгляду.

У столиці акція проходила на Майдані Незалежності. Родичі військовослужбовців  скандували: «Настав час інших!», «Військові теж мають сім’ї», «Демобілізацію військовим» тощо. На мітингу були присутні жінки з дітьми з різних регіонів України.

Подібні акції пройшли також у Тернополі, Львові, Запоріжжі – дружини, матері та діти військових зібралися під стінами обласних військових адміністрацій. Також акції пройшли у Кривому Розі, Кропивницькому, Хмельницькому, Одесі, Чернівцях та Дніпрі – люди збиралися на центральних площах або перед міськими радами.  

Не дуже склалося у мітингувальників в Івано-Франківську – вони планували провести акцію біля міської ради, але після повідомлення про замінування будівлі змушені були ходити містом з плакатами.