Куди віддати непотрібний одяг: 8 благодійних приймалень
Серед них і секонд-магазини, і великі соціальні хаби, і приватні волонтерські ініціативи
Серед них і секонд-магазини, і великі соціальні хаби, і приватні волонтерські ініціативи
Волонтерські ініціативи або фонди, де приймають непотрібний одяг, переважно розташовані у Києві, але якщо ви знаєте такі точки в інших містах – діліться! Бо зараз людей, які залишилися без домівки і найнеобхідніших речей, більшає усюди, а таких як ми – які купують штани на розмір менше, «бо схудну», і не мають кому віддати свої светри, яких куплено забагато, не меншає і не тільки в столиці. Викидати такі речі шкода, носити не будеш, складати ніде – шафа не гумова. Зате є ті, хто прийме їх з радістю і вдячністю. Головна вимога – речі мають бути в гарному стані, тобто випрані, без плям, дірочок та кошлатостей, іграшки та техніка в робочому стані, посуд цілий.
Благодійна організація понад 19 років надає комплексну допомогу вразливим категоріям населення. Фонд самостійно збирає, сортує, пакує та роздає речі підопічним фонду. Наразі серед них родини ВПО, які виховують малолітніх дітей, родини, що виховують дітей з інвалідністю, а також сім’ї загиблих військовослужбовців, які виховують малолітніх дітей.
Тут приймають дорослий та дитячий одяг, взуття, сумки, дитячі іграшки, рушники, постіль, посуд, техніку (в робочому стані), книжки українською мовою, канцелярію та інше. Речі можна принести особисто безпосередньо до офісу у місті Київ, але за попередньою домовленістю.
Докладніше тут.
Ця благодійна ініціатива добре рорзвинена у Києві: вже впізнавані сині контейнери для приймання речей. На сайті фонду є мапа з актуальними адресами контейнерів. Одяг передають адресно іншим благодійним фондам у регіонах або ж конкретним родинам, які мають певні потреби.
Докладніше тут.
Товариство при своїх міських організаціях відкрив “банк одягу” – благодійну ініціативу, куди можна віддати непотрібні речі тим, хто потребує. Зокрема, упродовж 2024 року такі банки одягу з’явилися і в Хмельницькому, і в Терноволі, і навіть у Звягелі. Тут візьмуть будь-який одяг, головне, щоб в нормальному стані.
Докладніше тут.
Це два в одному. Перше: це соціальний хаб, де приймають не лише одяг, настільні ігри для підлітків та дорослих, книжки, слінги, одяг для вагітних та інші речі, придатні для повторного використання, які передають малозабезпеченим сімям, ВПО, дитбудинкам. Друге: це соціальний магазин, де вживаний одяг та речі продають за цінами секондхенду.
Докладніше тут.
Це водночас благодійний і комісійний магазин. Тут приймають старий і новий одяг, взуття, паски, шалики, хустки, сумки, біжутерію, навіть платівки, лампи, вази та інший домашній скарб – чистенький, гарненький, не зношений. Можна не тільки віддати речі, а й собі шось купити і зробити тим самим добру справу: гроші «Ласка» перераховує у благодійні проєкти.
Докладніше тут.
Волонтерська ініціатива, яка об’єднує людей ВПО, які потребують допомоги, з людьми, які цю допомогу можуть надати. Тут приймають не речі, а запит про конкретну допомогу, вносять у базу даних донорів (людей, які хочуть і мають чим допомогти) і коннектять донора напряму з сім’єю, потреби якої він може задовольнити. Також РечіСаппорт таким же чином домомагає забезпечувати кормом, ліками, переносками, лотками домашніх тварин.
Докладніше тут.
Це головна київська барахолка, яка проходить на ВДНГ. Ви можете стати одним з продавців і продати непотрібні речі або ж знайти того, хто зробить це за вас. Продавати можна не тільки одяг, але і аксесуари, платівки, сувеніри та просто приємні дрібнички. Вся виручка йде на благодійність.
Докладніше тут.
Благодійний проект “Подаруй речам друге життя”, який працює через фейсбук-сторінку. Збирають речі, щоб допомогти іншим, зокрема, діткам і їхнім малозабезпеченим батькам, а також відвозять дитячий одяг у дитячі будинки.
Докладіше тут.