Фільм «Область Героїв» – перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців, яка вийшла у кінопрокат в Україні, була показана в 15-ти країнах світу та стала претендентом на кінопремію «Золота Дзиґа». Фільм присвячений всім волонтерам України.

Його прем’єра відбулася в Україні 6 місяців тому, у найтемніший день – 24 листопада, у повний блек-аут та всупереч ракетним обстрілам

А рівно через півроку фільм презентують вже у 15-тій країні світу – США. 24 травня в Нью-Йорку на Мангеттені відбувся спеціальний показ «Область Героїв» в одному з найпрестижніших кінотеатральних вишів США – The Lee Strasberg Theatre & Film Institute для викладачів та сотень американських студентів. Засновником цього інституту є виходець із України, номінант на премію Оскар – Лі Страсберг.

Показ фільму в The Lee Strasberg Theatre & Film Institute

«Це дуже символічно, що ми показуємо український фільм саме у кінотеатральному вузі, що започаткував наш видатний земляк, Лі Страсберг, який народився на Тернопільщині. У цьому вузі та за його методикою навчалися легендарні світові кінозірки: Аль Пачіно, Мерилін Монро, Роберт де Ніро, Анжеліна Джолі, Леді Гага, Скарлет Йохансон, Ума Турман, Кріс Еванс. І сьогодні сотні студентів  Інституту Лі Страсберга, без сумніву майбутні зірки Голлівуду, переглянувши наш фільм, вкотре ідентифікували для себе, що Україна – країна героїв, про яку вони ще багато чого дізнаються. Для мене була велика честь звернутися до американських  студентів у відео виступі, і я вдячний за допомогу в організації кінопоказу українським волонтерам з фонду «New Dream of Ukraine», – зазначив автор і генеральний продюсер фільму Олексій Комаровський.

Автор і генеральний продюсер фільму Олексій Комаровський

6-й місяць фільм «Область Героїв» продовжує світове турне, метою якого є кінопокази фільму іноземцям, які мають авторитет серед своїх співвітчизників

Завдяки співпраці з Київською обласною військовою адміністрацією, Міністерством закордонних справ України та українськими посольствами фільм «Область Героїв» побачили тисячі іноземців, серед яких – європейські дипломати, військові, актори та політики у 15-ти країнах: Ізраїль, Португалія, Польща, Індія, Латвія, Литва, Естонія, Туреччина, Німеччина, США, Британія, Швеція, Туніс та інші. Найбільший польський телеканал TVP зробив у своєму ефірі спеціальний показ фільму на роковини повномасштабного вторгнення, який подивилися мільйони глядачів. В Індії відбувся спецпоказ «Області Героїв» на Міжнародному кінофестивалі у Делі.

Благодійна місія фільму

За півроку існування стрічки кінокомпанія IdeaFilms здійснювала заявлену благодійну місію фільму. Спільно з Фондом «Миру і Добра» та завдяки тисячам глядачів, які подивилися фільм, вдалося забезпечити 7 дитячих закладів генераторами та обігрівачами взимку, а також придбати 3 автівки для українських воїнів.