BlaBlaCar оновлює функцію «Тільки для жінок», з якою жінки можуть вибирати спільні поїздки лише з іншими жінками, якщо вони цього хочуть, і це допоможе їм почуватися комфортніше.  

Що таке «Тільки для жінок»?

Функція «Тільки для жінок» дає змогу жінкам подорожувати лише з іншими жінками, якщо вони цього бажають. Ця опція робить користування платформою для жінок більш гнучким та комфортним, створюючи додатковий рівень надійності. «Тільки для жінок» існує на BlaBlaCar з початку його роботи в Україні.

Що змінилося після оновлення?
  • Публікувати поїздку «Тільки для жінок» стало простіше, адже водійки тепер можуть активувати цю опцію безпосередньо під час створення поїздки. Раніше це можна було зробити тільки в додаткових налаштуваннях вже після публікації поїздки.
  • Поїздки «Тільки для жінок» тепер відображаються в загальній стрічці. Перед тим поїздки з цією опцією могли бачити тільки жінки, які увійшли в систему та скористалися спеціальним пошуковим фільтром.
  • Загалом побачити поїздку «Тільки для жінок» в результатах пошуку можуть лише зареєстровані користувачки.

З розширеною функцією водійки та пасажирки зможуть легко користуватися додатковими перевагами і комфортом, які вона надає

Навіщо оновлення?

Рішення оновити функцію «Тільки для жінок» було зумовлене потребами спільноти BlaBlaCar. Адже майже половина активних пасажирок на платформі – жінки, від яких сервіс отримав 48% бронювань у 2023 році. З розширеною функцією водійки та пасажирки зможуть легко користуватися додатковими перевагами і комфортом, які вона надає.

У 2024 році планує сфокусуватися на розвитку спільноти, а саме на розширенні можливостей для жінок-водійок та пасажирок.