Ціле покоління маленьких українців змушено зростати під звуки вибухів російських ракет, снарядів та автоматних черг. В умовах війни діти залишаються однією з найбільш незахищених категорій, як фізично, так і психологічно.

За даними Пресслужби Мінсоцполітики лише протягом лютого-липня з окупованих територій та зон бойових дій було евакуйовано близько 6 582 дитини. Майже половина, а саме понад 3 500 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кожен третій дитячий будинок було переміщено за кордон або в безпечніші регіони країни.

Однак окупанти продовжують масові обстріли критичної інфраструктури по всій Україні. Триває найважчий зимовий сезон, а складна соціально-економічна ситуація та зростання кількості дітей сильно вплинули на можливості самостійного забезпечення закладів. Тому українські дитячі будинки потребують особливої допомоги.

Міжнародна компанія Amway Україна виділила 1 000 000 гривень, щоб зберегти тепло для дітей. Сумісно з благодійним фондом «Твоя опора» вдалось закупити 160 теплих ковдр, 36 обігрівачів, теплий одяг, ліжка, постільну білизну та інші предмети та засоби для організації побуту дітей, які перебувають в дитячих будинках. Близько десяти закладів та 790 дітей отримають засоби для забезпечення побуту.

Загалом допомогу отримали:
  • будинки дитини;
  • центри соціально-психологічної реабілітації для дітей;
  • дитячі будинки-інтернати з таких областей: Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернігівська, Сумська, Житомирська, Чернівецька, Хмельницька.

«Не всі діти мають належну підтримку та захист, але всі на це заслуговують. Якщо вже ми, дорослі люди, буваємо наляканими та розгубленими у ці часи, то що вже казати про дітей, особливо тих, хто позбавлений батьківської турботи. Ми маємо бути для них опорою та підтримкою, і я радий, що нашій Компанії вдалося зробити свій внесок у таку важливу справу» — Дмитро Тютченко, генеральний директор Amway Україна.

*Amway — міжнародний виробник товарів особистої гігієни, побутової хімії, косметичних засобів, дієтичних добавок і предметів побуту. Заснована в 1959 році в США. Українська філія компанії з’явилася у листопаді 2003 року.

*Благодійний фонд “Твоя опора” – один з найбільших фондів України, який надає гуманітарну допомогу. БФ “Твоя опора” створений у 2014 році, є професійною, прозорою і підзвітною організацією та однією з небагатьох в Україні, звіти якої щорічно перевіряються незалежним аудитором. Наразі фонд працює у таких напрямках: допомога дітям з вродженими вадами серця та розвитку, допомога медичним закладам України, дитячим будинкам/інтернатним закладам та допомога ВПО у Прихистку фонду.