Фахівці з ментального і фізичного здоров’я склали на прохання Gorenje кілька порад, які допоможуть зберігати свіжість та бадьорість незалежно від показників на термометрі.   

Пийте достатню кількість води

В ідеалі – 6-8 склянок на день. Але оптимальну кількість варто визначати в залежності від ритму життя, віку. Головне, не допустити зневоднення – найбільшого ризику в спеку. Якщо вам не подобається чиста вода, додайте скибочку лимона або гілочку м’яти – вони додадуть не лише смак, а й свіжість.

Забезпечте циркуляцію повітря

Не зловживайте увімкненим кондиціонером: він охолоджує, але не освіжає повітря. Якомога частіше провітрюйте приміщення, відчиняйте вікна або виходьте на балкон, коли спаде спека.     

Носіть свіжий одяг

У спеку одяг (особливо комір, рукави, під ними) швидко всмоктують піт і запахи. Тому футболки, сорочки, майки рекомендується змінювати щодня. З сучасними пральними машинами це легко.

Пральні машини Gorenje збережуть якість вашої білизни завдяки правильному поєднанню температури води, миючого засобу і швидкості обертання

А, наприклад, технологія IonTech використовує силу природної іонізації для ефективного видалення забруднень без високої температури чи додаткового застосування хімічних речовин. Завдяки SteamTech одяг оброблюється  парою наприкінці вибраної програми, що значно запобігає зминанню, усуває запахи й бактерії. Програма Steam Refresh (освіження паром) забезпечує видалення усіх забруднень та надає неймовірну м’якість тканинам.

Фізичну активність змістіть на ранок або пізній вечір

У спекотний літній день відмовтеся від занять спорту чи активних переміщень містом. Висока температура створює додаткове навантаження на серце, збільшує втомлюваність, а пряме сонячне світло додає ризику для шкіри.

Gorenje протягом 10 років поспіль отримує нагороду Red Dot за чудовий інноваційний дизайн виробів

Довідкова інформація:
Gorenje – великий виробник великої та дрібної побутової техніки, представлений у 90 країнах світу.
Дизайн – частина філософії компанії. Компанія має 57 років досвіду в промисловому дизайні. 20 років успішної співпраці з дизайнерами зі світовим іменем: Pininfarina; Ora ïto, Карім Рашид; Старк.
У 2020 році компанія відсвяткувала 70-річний ювілей.
Понад 9000 співробітників у 5 найбільших виробничих компаніях у галузі гуртової торгівлі в Південно-Східній Європі.