У багатопрофільному медичному центрі «Мірум» в партнерстві з БФ «Разом у майбутнє UA» відбувся виїзний забір крові для військових та цивільних пацієнтів Київського міського центра крові.

Виїзні донації змінюють наше уявлення про донорство крові та формують культуру донорства. Ділитися кров’ю – це повертати віру людей в одужання та реабілітацію. Кожна донація здатна врятувати три життя!

З початком повномасштабної війни росії проти України потреба у донорській крові зросла на 60%. Але і до цього 2/3 пацієнтів, які потребують переливання, не отримували кров вчасно.

На виїзному заборі крові були присутні наші військові, Анатолій Мельниченко, Давид Юнг, Олександр Давидов та Роман Івченко (Фенікс), які запросили всіх підтримувати подібні ініціативі та поділилися своїми історіями та історіями побратимів, котрі потребували переливання крові після важких поранень.

Військові Анатолій Мельниченко, Давид Юнг

Ініціативу підтримали й українські артисти – Mila Nitich та Vlad Darwin

Міла Нітіч та Олександр Гома

«В Україні дефіцит донорських матеріалів 70%, усіх груп крові. До здачі крові потрібно готуватися щонайменше 4 доби, тому усі термінові донації часто є неефективними. Я — за системний підхід. Закликаю усіх зареєструватися в одній з донорських систем і стати донором на регулярній основі», – зауважив співак та композитор Vlad Darwin.

Долучилася й співачка Mila Nitich, яка наголосила на важливості таких заходів: «Друзі, я закликаю всіх доєднуватися, якщо вам дозволяє стан здоров’я і є така можливість. Наші співвітчизники постійно потребують переливання крові: і військові, і цивільні. Здавайте свою кров, щоб врятувати чиєсь життя!».

Військові в госпіталі

«Це вже наша друга ініціатива з залучення донорів крові. Цього разу – в партнерстві з БФ «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ ЮА» та з Київським міським центром крові. Співробітники нашого Медичного Центру, як і я особисто, сьогодні також долучилися та здавали кров. Будемо і надалі робити такі виїзні забори крові, бо потреба в донорській крові постійно зростає. Вже є попередня домовленість на листопад», – розповів медичний директор клініки «Мірум» Андрій Масик.