Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив продаж абонементів на 12-й ОМКФ, що відбудеться 14-21 серпня 2021. 

До 13 липня на сайті фестивалю абонемент можна придбати за стартовою ціною 750 грн. Для власників MasterCard діє знижка 10% на придбання абонементів.

Власники фестивальних абонементів отримають можливість дивитися найкраще кіно з конкурсної та позаконкурсних програм 12-го ОМКФ. Крім того, абонемент надає:

  • доступ до участі у майстер-класах, дискусіях;
  • Q&A з творчими групами фільмів;
  • у навколофестивальних подіях.

Також власники абонементів зможуть брати участь у глядацькому голосуванні, за підсумками якого буде визначений головний переможець фестивалю. 

Цьогоріч 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль приурочений до 30-річчя Незалежності України, а тому у фокусі ОМКФ — українське кіно. Глядачів чекають  ексклюзивні прем’єри найочікуваніших національних фільмів та дебюти молодих талантів. А ще — прем’єри в Україні міжнародних фестивальних кінохітів, майстер-класи від провідних українських та світових кінодіячів і, звичайно, неповторна фестивальна атмосфера. Окрім того, в межах 12-го ОМКФ відбудеться традиційний грандіозний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах.

Всі власники фестивальних абонементів традиційно зможуть брати участь у програмі лояльності ОМКФ.

Фестивальний абонемент 12-го ОМКФ — це пропуск у світ дивовижного кінематографа та можливість долучитися до головної кіноподії літа, де саме глядач є головним фестивальним арбітром. 

Ознайомитися з усіма можливостями фестивального абонемента ОМКФ та придбати його за стартовою ціною 750 гривень можна на сайті фестивалю.