Світовий конгрес українців (СКУ) повідомив, що президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій і виконавчий директор КУК Ігор Михальчишин потрапили до Топ-50 найвпливовіших громадських лідерів у сфері зовнішньої політики Канади за версією видання The Hill Times. Про це повідомило агентство “Укрінформ”.

Видання наголошує: «Попри те, що в Канаді нині існують деякі розбіжності щодо військової та торговельної підтримки України, Конгрес українців Канади залишається однією з найсильніших і найбільш авторитетних організацій у парламенті в часи, коли в Україні розпочався вже третій рік повномасштабної війни.

Олександра Хичій

Президентка КУК Олександра Хичій й виконавчий директор КУК Ігор Михальчишин очолюють команду адвокатів, які виступають за збільшення допомоги Україні та підтримку її боротьби, і продовжують зберігати прихильність найвпливовіших посадовців, які ухвалюють рішення».

Нагадаємо, що The Hill Times уже втретє відзначає потужну підтримку КУК у боротьбі України з російськими загарбниками, адвокацію організації та її авторитет.