У Києві на Контрактовій площі відкрилася унікальна виставка Украна. Майбутнє. Це колаборація дорослих художниць та дітей. Головна мета цього проекту, організованого компанією Watsons та Музеєм Дитячої Творчості, – показати, якими сучасні українські діти бачать світ та Україну.

«Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає», – казав Маленький Принц. Ця виставка – це спроба зазирнути у світ зростаючого покоління та нагадати всім дорослим, який наш світ цікавий, іноді складний, втім завжди різнобарвний та дивовижний, а ще – спробувати зрозуміти, яким він буде, коли автори малюнків стануть дорослими. За підтримки компанії Watsons Ukraine, яка цьогоріч святкує 10-ліття, всі охочі матимуть можливість побачити колажі українських художниць.

Колажі створені за мотивами дитячих малюнків та репродукцій дитячих робіт

Учасниці проєкту – авторки колажів:

Дар’я Зоря (Київ). Закінчила курс у Школі сучасного мистецтва (Київ) та від Музею сучасного мистецтва (MOMA, Нью Йорк). Студентка  художньої  школи композиції (Київ), навчається на онлайн курсі від Каліфорнійського Інституту мистецтв (Calarts, Валенсія, Каліфорнія, США). Брала участь у виставці «Покоління Z» в Інституті проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України (Київ), а також у  виставці «One day after» в Музеї історії міста Києва (Київ) і в Першому фестивалі сучасного колажу в Україні.

Оксана Побережнюк. Журналістка, колажистка. Учасниця фестивалю колажу Cutout Collage Festival (Київ, Україна), виставки колажів Vayo Collage Gallery (Рочестер, США), виставки The Colors of Parajanov (Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе, Київ, Україна).

Ярослава Гузь (Рівне). Працює в різних видах образотворчого мистецтва – дизайн, колаж, художній текстиль. Активно співпрацює з організаторами культурно-мистецьких акцій і фестивалів у питанні їх дизайнерського супроводу та беру участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках, мистецьких проєктах, пленерах.

Відвідати виставку та подивитись на художні витвори можна буде протягом 10 днів, до 30 серпня на паркані Гостинного Двору

Співпраця Watsons та Музею дитячої творчості

Вона продовжуватиметься і надалі, адже нас об’єднують спільні цінності: гармонійний розвиток суспільства, турбота та захист прав жінок та дітей,  популяризація культури та розвиток креативного мислення та творчих здібностей у дітей та дорослих.

Про Watsons. Watsons Україна  входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах.  Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Про Музей Дитячої Творчості. Це некомерційний недержавний проект ГО «Соціальний капітал». Місія Музею – вивчати світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості.  Створення умов доступу широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень.

Сторінка Музею дитячої творчості у Facebook.