жіноча справа

ОЛЕКСАНДРА
ОРЛОВА

як звичайна дівчина з Миколаєва заробляє 4+ мільйони гривень за рік через запуски в Instagram та допомагає це робити іншим

Історія Саші – це не лише про те, як вона заробила 4 мільйони гривень за рік. Це історія відчайдушного виходу зі складних обставин, непростого дитинства та твердої віри у власні сили. Олександра не просто вчить, як заробити в Instagram, вона ділиться власним досвідом того, як змінити своє життя та зробити його яскравим та вдалим.

«Я не стану багатою, якщо не навчуся продавати», – подумала Саша Орлова, коли життя поставило її перед складним вибором. І цей вибір визначив її долю. Звичайна дівчина з Миколаєва, без зв’язків і стартового капіталу, зуміла стати топ-експертом з інтернет-маркетингу і навчити цьому інших.

«Я не хотіла жити, як усі», – зізнається Саша. Її не влаштовувала перспектива сірого, безпросвітного життя. Вона прагнула більшого, кращого. І ризикнула.

Почала з малого: підробляла офіціанткою, вивчала маркетинг. І коли в кафе запропонували працювати більше і більше заробляти, Саша обрала працювати менше і більше вчитися. Згодом зрозуміла, що зробила правильний вибір.

І далі закрутилось. Її перший проєкт – саме те кафе, де вона працювала офіціанткою. Потім пішли проєкт за проєктом…

Маркетолог Олександра Орлова

У кожному Саша все більше розкривала свої здібності маркетолога, її хист до продажів приносив клієнтам чималі результати

Саша Орлова

Переломним моментом стало знайомство з майбутнім чоловіком. Разом вони розпочали бізнес, який згодом перетворився на успішний проєкт. Але Саша відчувала, що її справжнє покликання – це маркетинг.

«Моя місія – навчити людей залучати клієнтів», – говорить вона. І ось уже кілька років Саша Орлова допомагає експертам та підприємцям побудувати успішний бізнес. Її авторські курси пройшли вже понад 1200 учнів, багато з яких стали успішними й заробляють гідні гроші. «Я не просто навчаю продавати, я мотивую людей, даю їм психологічну підтримку, – ділиться Саша. – Адже успіх – це не лише знання, а й правильний настрій».

Олександра обрала маркетинг, тому що чітко бачила: хоч який чудовий продукт створює людина, якщо вона не вміє його продати, то ніколи не стане багатою. “Тому моя місія – навчити людей залучати клієнтів”, – говорить вона.

Сьогодні Олександра Орлова – одна з найуспішніших експертів з маркетингу в Україні

Маркетолог Саша Орлова

Олександра Орлова веде курси, які допомагають з нуля заробляти в Instagram навіть тим, хто нічого не знає про маркетинг.

З її інстаграм сторінкою можна ознайомитись за посиланням https://www.instagram.com/orlova.sashaa/. Також на ютуб каналі топ-маркетолога ви зможете знайти корисні та експертні матеріали

На курсах, які Саша започаткувала у 2020 році, вона вчить трьом ключовим етапам заробітку в Instagram:

  • вибір спеціальності;
  • продаж своїх послуг;
  • створення власних курсів.

«Інстаграм умовно можна поділити на такі блоки: продукт, контент, просування та продажі в переписках. Інстаграм – це не магія. Це послідовна робота з цими блоками!», – зазначає Саша.

Курси Олександри Орлової підходять для тих, хто:
  • виїхав до Європи;
  • залишився у своєму місті;
  • перебуває в декреті;
  • спробував купу методів в Instagram, але безрезультатно;
  • хоче змінити професію;
  • відчуває себе самозванцем та боїться проявлятися.

«Ми в усьому цьому допомагаємо. Адже працюємо із з психологічною стороною, пояснює Саша

На курсах Саші коже має можливість проявляти себе у своїй ніші. “Для тих, хто хоче, є всі можливості, навіть розстрочка від мене, якщо фінансово людині наразі трохи складно”, – розповідає дівчина.

Олександра Орлова вважає, що досягла такого неймовірного успіху завдяки вірі у себе, наполегливості, постійному навчанню, дисципліні та позитивному мисленню.

Якщо ви хочете так само навчитися заробляти в Instagram, просто перейдіть на інстаграм-сторінку Олександри Орлової і запишіться на її курси – зробіть крок до успішного майбутнього!