Загалом до України вдалось повернути 23 жінки, 23 військових, а також сім цивільних. Цей обмін особливий, адже вперше за тривалий час вдалося звільнити з полону наших жінок. Це, зокрема ті, кого росія незаконно затримала ще до повномасштабного вторгнення, а також ті, які примусово брали участь у так званому «судовому процесі» над захисниками Маріуполя. Вдалося повернути і деяких військових полку «Азов», які провели в полоні понад два роки.

Нарешті й «азовці» потрапили на обмін

Серед звільнених 23 солдатів та сержантів, 19 офіцерів. Восьмеро – представники ЗСУ, зокрема двоє з ТрО, двоє з Нацполіції, четверо прикордонників, 13 військових моряків, 15 захисників Маріуполя та Азовсталі з Нацгвардії. Решта семеро – цивільні.

Ще 23 українки також вдома!

Усі фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Нарешті в Україні Герой України, полковник медичної служби Віктор Івчук, який керував військовим шпиталем у Маріуполі в найважчі часи. І кримськотатарська активістка Леніє Умєрова, яка була захоплена росіянами під час перетину кордону Грузії, куди вона їхала піклуватися про хворого батька. Єдина з усього автобусу вона не мала російського паспорту, що й стало підставою для затримання та звинувачення у шпигунстві. «Як я рада повернутися додому! Як я рада бачити український прапор!» – промовила Леніє, опинившись на рідній землі.