Лариса Борисенко кінологиня й очільниця Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс». Цього року 7 березня її нагородили Орденом Княгині Ольги III-ступеню. Вручити не встигли: 26 березня вона разом з напарником В’ячеславом Майбородою підірвалися на ворожій розтяжці під час виконання завдання з пошуку загиблих бійців.

«В орденський книжці стоїть дата – 7 березня 2023. А 26 березня 2023 – моє життя повністю поділилося на «до» – та «після», – написала пані Лариса. – Та я радію, що цей орден, яким мене відзначили за життя та справи, які були «до», дочекався того, щоб його вручили мені особисто. Бо були варіанти…. Дуже хочу бути достойною цієї нагороди і в своєму житті – яке «після». Після мого другого «дня народження».

У День незалежності Ларисі Борисенко, яка пройшла реабілітацію, нарешті особисто вручили Орден Княгині Ольги III-ступеню

Собака Лариси лишився неушкодженим, хоча й у шоковому стані, а от люди постраждали – В’ячеслав отримав легкі поранення, а Лариса втратила багато крові через пробиту стегнову артерію і сильно посічене тіло. Їй провели екстрену операцію та транспортували до обласної лікарні імені Мечникова в Дніпрі. У липні – виписали з медзакладу на кілька тижнів після майже десятка операцій. Попереду був тривалий процес реабілітації. Власне, він триває й зараз. Однак отримана нагорода, безперечно, додає сил і наснаги, щоб якнайскоріше повернутися в стрій.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.