Кадр з фільму “Шоколад”

На жаль, ці права не викладають дівчаткам у школі, а дорослі жінки часто згадують, отримують або виборюють їх після різних помилок, «не тих» рішень, «не тих» порад чи «не тих» людей. Ці права звів докупи Мо Віллемс – американський письменник, аніматор, а ми ділимося. Можливо, саме зараз комусь із вас, дівчата, ці права будуть дуже доречні й рятівні.

.1.

Якщо ти колись побачиш себе в неправильній історії, йди. Ти маєш право піти з будь-якої ситуації, в якій ти себе не бачиш. Ти маєш право піти з будь-якої життєвої історії, в якій ти собі не подобаєшся.

.2.

Ти маєш право виїхати з місця, яке глушить твоє світло, а не дозволяє сяяти яскравіше, ти маєш право зібрати валізи і почати все спочатку в іншому місці.

.3.

Ти маєш право змінити своє життя.

Кадр з фільму “Шоколад”

.4.

Ти маєш право звільнитися з роботи, яку ти ненавидиш, навіть якщо весь світ цього не розуміє і засуджує.

.5.

Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе вставати щоранку з ліжка.

.6.

Ти маєш право піти від того, хто тебе ображає і принижує.

.7.

Ти маєш право ставити себе на перше місце.

Кадр з фільму “Шоколад”

.8.

Маєш право оточити себе любов’ю, людьми, які підтримують і допомагають.

.9.

Ти маєш право прощати себе за великі і маленькі помилки.

.10.

Маєш право бути доброю до себе, дивитися в дзеркало і подобатися собі.

.11.

Ти маєш право звільнити себе від власних очікувань.

Часто ми думаємо, що залишити щось – це погано, що це означає здатися і опустити руки. Але іноді піти, залишити щось – найкраще, що ти можеш зробити для себе.

Це дозволяє змінити життя, почати спочатку, відкрити себе, відкрити світ. Іноді піти – значить врятувати себе від того, щоб застрягти в неправильному місці з неправильними людьми.

Піти – значить відчинити двері для можливостей, звільнення, наповнення себе і свого життя. У тебе завжди є можливість піти, поки ти не знайдеш своє місце. Поки не знайдеш те, що робить тебе щасливою.

Кадр з фільму “Шоколад”

.12.

Ти навіть маєш право залишити себе минулу і створити нову…

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим 🙂